Karjera

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą ir (ar) motyvacinį laišką informuokite, ar sutinkate, kad pasibaigus atrankos procesui, bet Konkurencijos tarybai nepasirinkus Jūsų kandidatūros, šiuose dokumentuose esantys Jūsų duomenys būtų saugomi 2 metus nuo atrankos pasibaigimo datos. Esant karjeros galimybėms, atitinkančioms Jūsų gyvenimo aprašymą, su Jumis būtų susisiekta.

Nenurodžius sutikimo, Jūsų atsiųstas gyvenimo aprašymas ir (ar) motyvacinis laiškas bus naudojami tik šios atrankos procesui bei saugomas iki atrankos pasibaigimo datos. Savo sutikimą galėsite bet kada atšaukti kreipdamiesi el. paštu Agne.Sauliene@kt.gov.lt. Plačiau apie Jūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygas ir susijusias teises. Konfidencialumą garantuojame.

Skelbiama atranka į Dominuojančių ūkio subjektų ir susijungimų priežiūros skyriaus vyriausiojo specialisto, darbuotojo, dirbančio pagal darbo sutartį, pareigas.

Dokumentai priimami el. paštu agne.sauliene@kt.gov.lt iki 2018-08-03.

Pretendentai privalo pateikti:

  1. savo gyvenimo aprašymą pagal Europas CV reikalavimus;
  2. kitus dokumetus, patvirtinančius, kad pretendentas atitinka pareigybės aprašyme nustatytus reikalavimus.

Privalumas – teisinio darbo patirtis.

Informacija teikiama tel. (8 5) 212 6557, el. paštu agne.sauliene@kt.gov.lt

Pareigybės aprašymą rasite čia

Praktika Konkurencijos taryboje – ne kasdien pasitaikanti galimybė iš arčiau susipažinti su institucijos veikla ir prisidėti prie mūsų misijos kurti kuo didesnę naudą vartotojams. Tuo jau pasinaudojo Vilniaus universitete ekonomiką studijavę Danielius ir Julius bei teisės mokslus krimtę Simona ir Jonas. Kaip jiems sekėsi? 

Atnaujinta: 2018 07 02