Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

ES Dvynių programos projektas Ukrainoje

2015 m. Vokietijos ir Lietuvos konsorciumas laimėjo atranką įgyvendinti ES Dvynių programos projektą Ukrainos konkurencijos institucijos gebėjimams stiprinti.

Konkurencijos taryba projekte dalyvauja kaip jaunesnioji Vokietijos federalinės ekonomikos ir energetikos ministerijos partnerė. Ukrainos konkurencijos institucija susipažins su Vokietijos ir Lietuvos konkurencijos teisės sistemomis.

Faktai ir skaičiai:

  • Dalyvės: Vokietijos federalinė ekonomikos ir energetikos ministerija, Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba, Ukrainos konkurencijos institucija;
  • Projekto trukmė – 32 mėnesiai;
  • Projekto biudžetas – 1,8 mln. Eur;
  • Lietuvai šiame projekte atstovauja šie Konkurencijos tarybos atstovai: pirmininkas Š. Keserauskas, pirmininko pavaduotojas E. Šatas, pirmininko pavaduotoja J. Šovienė, tarybos narė J. Ivanauskienė, tarybos narė D. Lurje, Dominuojančių ūkio subjektų ir susijungimų priežiūros skyriaus vedėja J. Brėskytė, Viešųjų subjektų priežiūros skyriaus vedėja J. Paulauskaitė, Draudžiamų susitarimų tyrimo skyriaus  vedėja I. Urmonaitė, Draudžiamų susitarimų tyrimo skyriaus patarėjas J. Bučys, Dominuojančių ūkio subjektų ir susijungimų priežiūros skyriaus vedėjos pavaduotoja I. Jakubavičienė, patarėjas ekonominės analizės klausimais Š. Pajarskas, administracijos direktorė A. Selčinskienė.
Atnaujinta: 2018 07 09