Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo pranešimas

DĖL LEIDIMO UAB „EKOVALDA“ IŠSINUOMOTI UAB „TROJINA“ PRIKLAUSANČIAS PREKYBINĖS PASKIRTIES PATALPAS

  • 2000 02 18
  • Nutarimo Nr.: 15
Lietuvos Respublikos Konkurencijos taryba 2000m. vasario mėn. 18 dienos Konkurencijos tarybos posėdyje išnagrinėjo klausimą dėl UAB”Ekovalda” pateiktą pranešimą apie ketinimą išsinuomoti UAB”Trojina” prekybinės paskirties patalpas, esančias adresu: Žirmūnų g. 106, Vilnius.
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba nustatė:
Vilniaus mieste UAB”Ekovalda” (Eko grupė) neužima dominuojančios padėties mažmeninės prekybos maisto ir nemaisto prekėmis rinkose. Vykdoma koncentracija keičia koncentracijos laipsnį Vilniaus mažmeninės maisto ir nemaisto prekybos rinkose nežymiai (iki 1%) ir nesukuria dominuojančios padėties atitinkamose rinkose.
Vadovaudamasi Konkurencijos įstatymo 14 str. 1 d. 1p.,
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba nutarė:
leisti UAB”Ekovalda” išsinuomoti UAB”Trojina” priklausančias prekybinės paskirties patalpas, esančias adresu: Žirmūnų g. 106, Vilnius, pranešime apie koncentraciją nurodytomis aplinkybėmis.
 
Tarybos Pirmininkas Rimantas Antanas Stanikūnas