Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo pranešimas

DĖL LEIDIMO UAB „VB LIZINGAS“ REORGANIZUOTI UAB „VB LIZINGAS“ IR UAB „HERMIS LIZINGAS“, PRIJUNGIANT UAB „HERMIS LIZINGAS“ PRIE UAB „VB LIZINGAS“

  • 2000 01 20
  • Nutarimo Nr.: 5
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba 2000 01 20 Konkurencijos tarybos posėdyje išnagrinėjo UAB"VB lizingas" 1999 11 12 pateiktą prašymą leisti reorganizuoti UAB"VB lizingas" ir UAB "Hermis lizingas" prijungiant UAB "Hermis lizingas" prie UAB"VB lizingas".
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba konstatavo:
AB bankas "Hermis", kuris yra vienintelis UAB "Hermis lizingas "steigėjas nutraukia savo veiklą kaip ūkio subjektas po-AB Vilniaus bankas ir AB bankas "Hermis" reorganizavimo. Numatoma koncentracija vertinama kaip horizontali lizingo paslaugų rinkoje, tačiau įvertinant, kad lizingo paslaugų rinka yra iš esmės nauja, besiformuojanti, turinti didelį augimo potencialą, nebus sukurta dominuojanti padėtis ir itin ribojama konkurencija.
Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba nutarė:
vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Konkurencijos įstatymo 14str. ld. 1p.,
leisti reorganizuoti UAB"VB lizingas" ir UAB "Hermis lizingas" prijungiant UAB" Hermis lizingas" prie UAB" VB lizingas", pranešime apie koncentraciją nurodytomis aplinkybėmis.
 
Tarybos Pirmininkas Rimantas Antanas Stanikūnas