Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo pranešimas

AS BaltCap netiesiogiai per BaltCap Private Equity Fund III usaldusfond įsigyjant po 100 proc. AKCINĖS BENDROVĖS ”KREKENAVOS AGROFIRMA" ir UAB „Mėsa LT“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarųjų bendrovių kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, faks. (8 5) 212 6492

  • Gauta: 2020 02 07
  • Paskelbta: 2020 02 11

Koncentracijos aprašymas:

Koncentracija vykdoma AS BaltCap netiesiogiai per BaltCap Private Equity Fund III usaldusfond įsigyjant po 100 proc. AKCINĖS BENDROVĖS ”KREKENAVOS AGROFIRMA" ir UAB „Mėsa LT“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarųjų bendrovių kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas:

Vienvaldė kontrolė bus įgyjama AS BaltCap netiesiogiai per fondą BaltCap Private Equity Fund III usaldusfond įsigyjant po 100 proc. AKCINĖS BENDROVĖS “KREKENAVOS AGROFIRMA" ir UAB „Mėsa LT“ akcijų.

AS BaltCap yra vienas didžiausių privataus ir rizikos kapitalo fondų valdytojų Baltijos šalyse. BaltCap Private Equity Fund III usaldusfond yra investavimo ir investicijų valdymo tikslais įsteigtas investicinis fondas, investuojantis į įvairią veiklą vykdančias bei sparčiai augančias vidutines Baltijos šalių, Suomijos ir Švedijos bendroves, finansuojant jų plėtrą, siekiant investicinės grąžos.

Kiti su kontrolę įgyjančiu ūkio subjektu susiję ūkio subjektai vykdo ūkinę veiklą Lietuvoje tokiose pagrindinėse ūkinės veiklos srityse: skaitmeninės reklamos paslaugų teikimas; atliekų tvarkymas, kelių tiesimas, statyba, priežiūra; mišrių komunalinių, statybinių ir didelių gabaritų atliekų, antrinių žaliavų surinkimas; nekilnojamojo turto objektų vertinimas ir valdymas; statybos objektų projektavimas ir valdymas; biurų nuoma; pastatų inžinerinių sistemų priežiūra; programinės ir techninės įrangos, skirtos gėrimų ir pardavimo automatams, kūrimas, kavos aparatų nuoma, kavos tiekimas; investavimas ir investicijų valdymas; pramoninių siurblių ir siurbimo sistemų pardavimas, nuoma ir aptarnavimas; teritorijų, susisiekimo, inžinerinių tinklų, gyvenamųjų, visuomeninės paskirties, pramonės ir kitų objektų projektavimas, studijos ir konsultacijos; sporto klubų veikla; laboratorinės įrangos ir baldų pardavimas; ekologiškų, sveikų, natūralių maisto ir ne maisto produktų mažmeninio ir didmeninio pardavimo veikla; biokuro jėgainių veikla.

Ūkio subjektas, kurio kontrolė įgyjama, AKCINĖ BENDROVĖ „KREKENAVOS AGROFIRMA“, užsiima kiaulių, galvijų supirkimo ir skerdimo, kiaulienos ir jautienos skerdenų perdirbimo veikla, smulkintos, šaldytos ir šviežios kiaulienos ir jautienos prekyba, mėsos gaminių ir pusgaminių prekyba. UAB „Mėsa LT“ užsiima mėsos perdirbimu ir konservavimu, mėsos gaminių gamyba, šviežios mėsos ir mėsos produktų didmenine prekyba.