Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Koncentracija Reitan Convenience AS įsigyjant 100 proc. UAB „KETURI KAMBARIAI“ akcijų ir įgyjant vienvaldę šios bendrovės kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, faks. (8 5) 212 6492

  • Gauta: 2018 10 30
  • Paskelbta: 2018 10 31

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija Reitan Convenience AS įsigyjant 100 proc. UAB „KETURI KAMBARIAI“ akcijų ir įgyjant vienvaldę šios bendrovės kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Vienvaldė kontrolė bus įgyjama Reitan Convenience AS įsigyjant 100 proc. UAB „KETURI KAMBARIAI“ akcijų.

Kontrolę įgyjantis ūkio subjektas – Reitan Convenience AS. Lietuvoje kontrolę įgyjantis ūkio subjektas veikia per UAB „Reitan Convenience Lithuania“ ir UAB Press Express. UAB „Reitan Convenience Lithuania“ valdo greito ir patogaus apsipirkimo (angl. convenience) parduotuvių tinklą Narvesen ir kioskų tinklą „Lietuvos spauda“. UAB Press Express užsiima knygų ir spaudos leidinių didmeniniu platinimu.

Ūkio subjektas, kurio kontrolė įgyjama, – UAB „KETURI KAMBARIAI“ –  užsiima kavinių ir restoranų veikla. UAB „KETURI KAMBARIAI“ valdo kavinių tinklą „Caffeine“, o su įsigyjama bendrove susijusios įmonės, SIA Coffee Inn bei OU Neli Tuba, valdo kavinių tinklus „Caffeine“ atitinkamai Latvijoje ir Estijoje. UAB Coffee Point užsiima kavos didmenine prekyba ir maisto gamyba.