Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Koncentracija Petrui Bartkui netiesiogiai per UAB „Medigate Management“ įgyjant 79,69 proc. uždarosios akcinės bendrovės „Nemuno vaistinė“ akcijų (kartu su netiesiogiai turimomis – viso 90,96 proc.) ir įgyjant pastarosios bendrovės vienvaldę kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, faks. (8 5) 212 6492

  • Gauta: 2021 02 11
  • Paskelbta: 2021 02 12

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija įgyvendinama Petrui Bartkui netiesiogiai per UAB „Medigate Management“ įsigyjant 79,69 proc. uždarosios akcinės bendrovės „Nemuno vaistinė“ akcijų (kartu su turimomis – viso 90,96 proc.) ir įgyjant pastarosios bendrovės vienvaldę kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Kontrolę įgyjantis ūkio subjektas – UAB „Medigate Management“ – vykdo dukterinių įmonių kontroliavimo (holdingo) veiklą Lietuvoje. Su kontrolę įgyjančiu ūkio subjektu susiję ūkio subjektai – UAB „Medigate“ ir UAB „PH Holdingas“ – vykdo dukterinių bendrovių kontroliavimo (holdingo) veiklą, maisto papildų gamybos ir didmeninės prekybos maisto papildais, medicinos priemonėmis bei kosmetikos gaminiais veiklas bei teikia licencijų gavimo ir prekių tiekimo organizavimo paslaugas su ūkio subjektu, kurio kontrolė įgyjama, susijusioms įmonėms Lietuvoje.

Ūkio subjektas, kurio kontrolė įgyjama – uždaroji akcinė bendrovė „Nemuno vaistinė“ – valdo „CAMELIA VAISTINĖ“ prekės ženklu pažymėtas vaistines bei vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą vaistais, maisto papildais, įvairiomis medicinos priemonėmis ir kosmetikos gaminiais Lietuvoje. Su įsigyjamu ūkio subjektu susijusios įmonės – UAB „Sirupio vaistinė“, UAB „CGP elektroninė prekyba“, UAB „Reklamos sklaida“, SIA „Ingen Pharma“ ir kt. – vykdo mažmeninę vaistinių veiklą, internetinę prekybą vaistais ir kitais farmacijos produktais, reklamos ir rinkodaros paslaugų teikimo veiklą bei generinių vaistų gamybos ir didmeninės prekybos veiklas Lietuvoje ir Latvijoje.