Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo pranešimas

Koncentracija UAB „AVITELOS PREKYBA“ įsigyjant 100 proc. UAB GV Group, 100 proc. UAB Serviso kontraktų centras ir netiesiogiai 100 proc. UAB „Emtoservis“ akcijų ir įgyjant vienvaldę šių bendrovių kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, faks. (8 5) 212 6492

  • Gauta: 2019 09 02
  • Paskelbta: 2019 09 02

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija UAB „AVITELOS PREKYBA“ įsigyjant 100 proc. UAB GV Group, 100 proc. UAB Serviso kontraktų centras ir netiesiogiai 100 proc. UAB „Emtoservis“ akcijų ir įgyjant vienvaldę šių bendrovių kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Vienvaldė kontrolė bus įgyjama UAB „AVITELOS PREKYBA“ įsigyjant 100 proc. UAB GV Group, 100 proc. UAB Serviso kontraktų centras ir netiesiogiai 100 proc. UAB „Emtoservis“ akcijų. 

Kontrolę įgyjantis ūkio subjektas – UAB „AVITELOS PREKYBA“. UAB „AVITELOS PREKYBA“ užsiima mažmenine ir didmenine prekyba buitinės technikos ir elektronikos prekėmis (kompiuterinė technika, stambioji ir smulkioji buitinė technika, laisvalaikio prekės, žaislai, ir pan.) bei teikia kitas susijusias paslaugas, pvz. tarpininkauja klientams įsigyjant pratęstos garantijos, technikos pajungimo, vartojimo kredito paslaugas ir kitas paslaugas, taip pat užsiima nekilnojamojo turto nuoma, reklamos paslaugų teikimu. Su UAB „AVITELOS PREKYBA“ susiję ūkio subjektai užsiima nekilnojamojo turto nuoma, reklamos paslaugų teikimu.

Ūkio subjektas, kurio kontrolė įgyjama, – UAB GV Group (valdantis „Elektromarkt“ parduotuves ir elektroninę parduotuvę www.elektromarkt.lt) – užsiima mažmenine ir didmenine prekyba buitinės technikos ir elektronikos prekėmis (kompiuterinė technika, stambioji ir smulkioji buitinė technika, laisvalaikio prekės, žaislai ir pan.) bei teikia kitas susijusias paslaugas, pvz., tarpininkauja klientams įsigyjant pratęstos garantijos, technikos pajungimo ir kitas paslaugas.

Ūkio subjektas, kurio kontrolė įgyjama, – UAB Serviso kontraktų centras – užsiima buitinės technikos ir elektronikos pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikatų pardavimu. Su UAB Serviso kontraktų centras susijęs ūkio subjektas –  UAB „Emtoservis“ – užsiima buitinės technikos ir elektronikos garantinio ir negarantinio aptarnavimo paslaugų teikimu.