Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Koncentracija UAB „DG21“ įsigyjant 100 proc. bendrovių UAB „Panevėžio arena“, uždarosios akcinės bendrovės „TIKETA“, UAB „SEVEN Live“ akcijų ir 99,99 proc. uždarosios akcinės bendrovės „Universali arena“ akcijų ir įgyjant vienvaldę visų pastarųjų bendrovių kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, faks. (8 5) 212 6492

  • Gauta: 2020 10 12
  • Paskelbta: 2020 10 15

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija vykdoma UAB „DG21“ įsigyjant 100 proc. bendrovių UAB „Panevėžio arena“, uždarosios akcinės bendrovės „TIKETA“ (toliau – UAB „TIKETA“), UAB „SEVEN Live“ akcijų ir 99,99 proc. uždarosios akcinės bendrovės „Universali arena“ (toliau – UAB „Universali arena“) akcijų ir įgyjant vienvaldę visų pastarųjų bendrovių kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Vienvaldė kontrolė bus įgyjama UAB „DG21“ įsigyjant 100 proc. bendrovių UAB „Panevėžio arena“, UAB „TIKETA“, UAB „SEVEN Live“ akcijų ir 99,99 proc. UAB „Universali arena“ akcijų ir tokiu būdu įgyjant vienvaldę pastarųjų bendrovių kontrolę.

Vienvaldę kontrolę įgyjantis ūkio subjektas UAB „DG21“ priklauso „Avia Solutions Group“ susijusių ūkio subjektų grupei, kuri yra tarptautinė aviacijos paslaugų įmonių grupė kurios pagrindinės ūkinės veiklos sritys orientuotos ties įvairaus pobūdžio su aviacija susijusiais sprendimais ir paslaugomis. UAB „DG21“ ir „Avia Solutions Group“ susijusių ūkio subjektų grupės pagrindinės ūkinės veiklos sritys yra orlaivių techninis aptarnavimas, pilotų, techninės priežiūros specialistų ir orlaivių palydovų mokymai, aviacijos personalo paieškos ir valdymas, antžeminis aptarnavimas, kuro tiekimas, informacinių technologijų sprendimai, oro uostų valdymas, užsakomieji bei krovininiai skrydžiai, orlaivių nuoma, turizmo ir apgyvendinimo paslaugos, nekilnojamojo turto valdymas ir nuoma, vaistų gamyba ir pardavimas, medicinos priemonių bei įrangos diegimas ir platinimas, su aviacijos sektoriumi susijusi reklamos veikla bei aviacijos sektoriui skirtų renginių organizavimas.

Ūkio subjektas UAB „Panevėžio arena“, kurios vienvaldė kontrolė įgyjama, vykdo pastatų ir (arba) patalpų nuomos ir vidaus reklamos plotų pardavimo veiklas. Ūkio subjektas UAB „TIKETA“, kurios vienvaldė kontrolė įgyjama, vykdo renginių bilietų ir dovanų čekių platinimo veiklą. Ūkio subjektas UAB „SEVEN Live“, kurios vienvaldė kontrolė įgyjama, vykdo renginių organizavimo veiklą bei teikia renginių įgyvendinimo paslaugas. Ūkio subjektas UAB „Universali arena“, kurios vienvaldė kontrolė įgyjama, vykdo pastatų ir (arba) patalpų nuomos ir vidaus reklamos plotų pardavimo veiklas.