Koncentracija UAB „Ecoservice“ įsigyjant 66,3 proc. uždarosios akcinės bendrovės „Marijampolės švara“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, faks. (8 5) 212 6492

  • Gauta: 2018 03 12
  • Paskelbta: 2018 03 21

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija vykdoma UAB „Ecoservice“ įsigyjant 66,3 proc. UAB „Marijampolės švara“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Vienvaldė kontrolė bus įgyjama UAB „Ecoservice“ (kodas 123044722) įsigyjant 66,3 proc. UAB „Marijampolės švara“ (kodas 151005737) akcijų.

Kontrolę įgyjantis ūkio subjektas – UAB „Ecoservice“, yra atliekų tvarkymo bendrovė, užsiimanti komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimu, vežimu ir apdorojimu Lietuvoje. Bendrovė taip pat teikia stambiagabaričių ir statybinių atliekų vežimo paslaugas. Bendrovė veiklą šiuo metu vykdo 13 Lietuvos Respublikos savivaldybių.

Su UAB „Ecoservice“ susiję ūkio subjektai vykdo veiklą tokiose pagrindinėse ūkinės veiklos srityse: kelių tiesimas, statyba, priežiūra, infrastruktūros statyba; skambučių centro paslaugos; investavimas ir investicijų valdymas; skaitmeninės reklamos paslaugos; teritorijų, susisiekimo, inžinerinių tinklų, gyvenamųjų, visuomeninės paskirties, pramonės ir kt. objektų projektavimas, studijos ir konsultacijos; laboratorinės įrangos ir baldų pardavimas; pastatų inžinerinių sistemų priežiūra; kavos skrudinimas ir pardavimas; kavinių ir restoranų veikla; asmens sveikatos priežiūros paslaugos; sporto klubų veikla; mišrių komunalinių atliekų surinkimas, antrinių žaliavų surinkimas, statybinių ir didelių gabaritų atliekų surinkimas; nekilnojamojo turto objektų vertinimas ir valdymas; statybos objektų projektavimas ir valdymas; biurų nuoma; kavos ir užkandžių aparatų nuoma ir aptarnavimas; prekyba automobilių detalėmis; transporto priemonių skelbimų portalų veikla; pramoninių siurblių nuoma; pramoninių siurblių ir siurbimo sistemų pardavimas, priežiūra ir servisas; odontologijos paslaugos; sąskaitų tvarkymo, skaitmeninimo paslaugos verslui; biokuro jėgainių veikla.

Ūkio subjektas, kurio kontrolė įgyjama – UAB „Marijampolės švara“, yra atliekų tvarkymo bendrovė, užsiimanti komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimu Marijampolėje ir Kalvarijoje. Bendrovė taip pat teikia stambiagabaričių ir statybinių atliekų tvarkymo paslaugas, gatvių ir šaligatvių tvarkymo bei priežiūros paslaugas.