Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo pranešimas

Koncentracija UAB „Vaizga“ įgyjant 5,32 proc. UAB „Okseta“ akcijų (kartu su turimomis – viso 53,21 proc.) ir tokiu būdu įgyjant vienvaldę UAB „Okseta“ kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, faks. (8 5) 212 6492

  • Gauta: 2020 01 24
  • Paskelbta: 2020 01 24

Koncentracijos aprašymas:

Koncentracija UAB „Vaizga“ įgyjant 5,32 proc. UAB „Okseta“ akcijų (kartu su turimomis – viso 53,21 proc.) ir tokiu būdu įgyjant vienvaldę UAB „Okseta“ kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas:

Koncentracija vykdoma UAB „Okseta“ anuliuojant 10 procentų įsigytų savų akcijų, tokiu būdu UAB „Vaizga“ įgyjant 5,32 proc. (kartu su turimomis akcijomis – viso 53,21 proc.) UAB „Okseta“ akcijų bei vienvaldę bendrovės UAB „Okseta“ kontrolę.

Koncentracijoje dalyvaujantys ūkio subjektai:

Kontrolę įgyjantis ūkio subjektas – UAB „Vaizga“ vykdo elektros energijos gamybos bei paskirstymo, transporto paslaugų, nuosavo nekilnojamo turto nuomos, tachografų metrologinės patikros veiklas. Su kontrolę įgyjančiu ūkio subjektu susijęs ūkio subjektas UAB „Rapsoila“ vykdo riebalų rūgščių metilo esterio gamybos ir pardavimo iš gamyklos veiklą, kurios metu taip pat gaminamos antrinės medžiagos – glicerinas ir rapsų išspaudas. Su kontrolę įgyjančiu ūkio subjektu susijęs ūkio subjektas UAB „Viada LT“ vykdo mažmeninės ir didmeninės prekybos naftos produktais, automobilių plovyklų paslaugų veiklas, kitas veiklas. Su kontrolę įgyjančiu ūkio subjektu susijęs ūkio subjektas UAB „Viados NT“ vykdo operacijas su nekilnojamu turtu, turto nuomos, nekilnojamo turto objektų vystymo veikla.

Ūkio subjekto, kurio kontrolė įgyjama – UAB „Okseta“ pagrindinės vykdomos veiklos yra nekilnojamo turto nuoma, naftos produktų terminalų eksploatacija. UAB „Okseta“ taip pat vykdo specialiųjų statybos ir techninės priežiūros darbų, didmeninės prekybos naftos produktais, prekybos alyvomis ir tepalais veiklas.