Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Koncentracija uždarajai akcinei bendrovei „Orion Asset Management“ netiesiogiai per uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtą investicinį fondą Orion Private Equity Fund I įsigyjant 37,18 proc. UAB „NNL LT“ akcijų ir kartu su esamais akcininkais Danieliumi Merkinu ir Česlovu Kazlausku įgyjant bendrą pastarosios bendrovės kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, faks. (8 5) 212 6492

  • Gauta: 2020 07 14
  • Paskelbta: 2020 07 16

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija uždarajai akcinei bendrovei „Orion Asset Management“ netiesiogiai per uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtą investicinį fondą Orion Private Equity Fund I įsigyjant 37,18 proc. UAB „NNL LT“ akcijų ir kartu su esamais akcininkais Danieliumi Merkinu ir Česlovu Kazlausku įgyjant bendrą pastarosios bendrovės kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Bendra kontrolė bus įgyjama uždarajai akcinei bendrovei „Orion Asset Management“ netiesiogiai per uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtą investicinį fondą Orion Private Equity Fund I įsigyjant 37,18 proc. UAB „NNL LT“ akcijų ir tokiu būdu kartu su esamais akcininkais Danieliumi Merkinu ir Česlovu Kazlausku įgyjant bendrą pastarosios bendrovės kontrolę.

Bendrą kontrolę įgyjančio ūkio subjekto uždarosios akcinės bendrovės „Orion Asset Management“ ir su juo susijusių ūkio subjektų pagrindinės ūkinės veiklos sritys yra šios: investicinė veikla, gerovės valdymo veikla, investicinė bankininkystė, fondų valdymas, vertybinių popierių apskaita, nekilnojamojo turto vystymas ir nuoma, apskaitos ir buhalterijos veikla, verslo valdymo sistemų diegimas, aptarnavimas, administravimas (angl. EPR), dokumentacijos ir procesų valdymo paslaugos, vidaus ir išorės vaizdinės reklamos projektavimo bei gamybos veikla ir kt.

Esami akcininkai Danielius Merkinas ir Česlovas Kazlauskas išlaikantys UAB „NNL LT“ bendrą kontrolę ūkinės veiklos nevykdė, tačiau su jais susiję ūkio subjektai vykdo transporto maršrutų optimizavimo ir planavimo veiklą, teikia transportavimo – krovinių pervežimo – paslaugas bei vykdo internetinę mažmeninę prekybą maisto produktais.

Ūkio subjektas, kurio bendra kontrolė įgyjama – UAB „NNL LT“ yra Lietuvoje registruota holdingo bendrovė. Su UAB „NNL LT“ susiję ūkio subjektai užsiima dalinių krovinių pervežimų – ekspedijavimo veikla, logistikos paslaugomis – sandėliavimu, komplektavimu ir transportavimu bei tarpininkavimu degalinių tinklams įsigyjant prekes.