Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Koncentracija uždarajai akcinei bendrovei „Vilniaus prekyba“ tiesiogiai ir netiesiogiai per UAB „Vestodija“ įgyjant vienvaldę SOLLO, UAB kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, faks. (8 5) 212 6492

  • Gauta: 2018 12 03
  • Paskelbta: 2018 12 04

Koncentracija bus įgyvendinama uždarajai akcinei bendrovei „Vilniaus prekyba“ (toliau – UAB „Vilniaus prekyba“) tiesiogiai ir netiesiogiai per UAB „Vestodija“ įgyjant vienvaldę SOLLO, UAB kontrolę.

UAB „Vilniaus prekyba“ yra Lietuvoje registruota valdymo (holdingo) bendrovė, su kuria susiję ūkio subjektai Lietuvoje daugiausia užsiima mažmenine prekyba nespecializuotose parduotuvėse, kuriose vyrauja maistas, gėrimai ir tabakas, vaistinių preparatų, maisto papildų, kosmetikos ir kt. vaistinių prekių mažmenine ir didmenine prekyba, nekilnojamojo turto valdymu, nekilnojamojo turto projektų vystymu, viešojo maitinimo veikla, mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, remonto ir buities prekėmis.

SOLLO, UAB yra Lietuvoje registruota finansinių paslaugų įmonė, turinti Lietuvos banko išduotą mokėjimo įstaigos licenciją ir užsiimanti įmokų surinkimo veikla. Ši bendrovė teikia mokėjimo paslaugas Lietuvoje mokėjimo paslaugų vartotojams tik per su UAB „Vilniaus prekyba“ susijusį ūkio subjektą MAXIMA LT, UAB. Iš esmės analogišką veiklą SOLLO, UAB pilnai kontroliuojama bendrovė SIA „SOLLO LV“ vykdo Latvijoje per su UAB „Vilniaus prekyba“ susijusį ūkio subjektą MAXIMA Latvija, SIA.