Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Koncentracija uždaro tipo profesionaliems investuotojams skirtam privataus kapitalo investiciniam fondui „INVL Baltic Sea Growth Fund“ netiesiogiai per valdomą bendrovę UAB „BSGF Salvus“ įsigyjant iki 50 proc. UAB „Grigeo investicijų valdymas“ akcijų ir kartu su AB „Grigeo“ įgyjant bendrą šios bendrovės kontrolę bei netiesiogiai per UAB „Grigeo investicijų valdymas“ įgyjant bendrą UAB „Grigeo Recycling“, SIA „Grigeo Recycling“, UAB „Grigeo Packaging“, AB „Grigeo Klaipėda“ ir AT „Mena Pak“ kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, faks. (8 5) 212 6492

  • Gauta: 2019 06 25
  • Paskelbta: 2019 06 27

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija uždaro tipo profesionaliems investuotojams skirtam privataus kapitalo investiciniam fondui „INVL Baltic Sea Growth Fund“ netiesiogiai per valdomą bendrovę UAB „BSGF Salvus“ įsigyjant iki 50 proc. UAB „Grigeo investicijų valdymas“ akcijų ir kartu su AB „Grigeo“ įgyjant bendrą šios bendrovės kontrolę bei netiesiogiai per UAB „Grigeo investicijų valdymas“ įgyjant bendrą UAB „Grigeo Recycling“, SIA „Grigeo Recycling“, UAB „Grigeo Packaging“, AB „Grigeo Klaipėda“ ir AT „Mena Pak“ kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Bendra kontrolė bus įgyjama uždaro tipo profesionaliems investuotojams skirto privataus kapitalo investicinio fondo „INVL Baltic Sea Growth Fund“ netiesiogiai per valdomą bendrovę UAB „BSGF Salvus“ įsigyjant iki 50 proc. UAB „Grigeo investicijų valdymas“ akcijų ir tokiu būdu kartu su AB „Grigeo“ įgyjant bendrą šios bendrovės kontrolę bei netiesiogiai per UAB „Grigeo investicijų valdymas“ įgyjant bendrą UAB „Grigeo Recycling“, SIA „Grigeo Recycling“, UAB „Grigeo Packaging“, AB „Grigeo Klaipėda“ ir AT „Mena Pak“ kontrolę.

Kontrolę įgyjančio ūkio subjekto – uždaro tipo profesionaliems investuotojams skirto privataus kapitalo investicinio fondo „INVL Baltic Sea Growth Fund“ ir su juo susijusių ūkio subjektų pagrindinės ūkinės veiklos sritys yra šios: investicinė veikla; sveikatos priežiūros paslaugų teikimas; medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba; plieninių įvairios paskirties statinių, technologinių konstrukcijų bei įrenginių, talpyklų gamyba; metalo konstrukcijų projektavimas ir gamyba ir kt.

Kontrolę įgyjančio ūkio subjekto – AB „Grigeo“ pagrindinė ūkinė veikla yra higienos prekių – tualetinio popieriaus, popierinių rankšluosčių, servetėlių ir nosinaičių – gamyba ir pardavimas. Su AB „Grigeo“ susijusio ūkio subjekto UAB „Grigeo Baltwood“ pagrindinė ūkinės veiklos sritis yra medienos plaušo plokščių gamybos ir pardavimo veikla. UAB „Naujieji Verkiai“ ir UAB „Grigiškių energija“ šiuo metu veiklos nevykdo. Kitų su AB „Grigeo“ susijusių ūkio subjektų veiklos yra šios:

  • UAB „Grigeo investicijų valdymas“ – pagrindinė veikla yra investicinė veikla ir dalies AB ,,Grigeo“ grupės įmonių valdymas.
  • UAB „Grigeo Recycling“ – antrinių žaliavų surinkimas ir paruošimas perdirbimui.
  • SIA „Grigeo Recycling“ – antrinių žaliavų surinkimas ir paruošimas perdirbimui.
  • UAB „Grigeo Packaging“ – gofruoto kartono pakuotės gamyba – įvairių formų pakavimo sprendimų (dėžių) gamyba iš perdirbto popieriaus;
  • AB „Grigeo Klaipėda“ – popieriaus – žaliavos gofruoto kartono gamybai (testlainerio ir fliutingo)  bei kartoninio korinio užpildo gamyba;

AT „Mena Pak“ – gofruotojo kartono ir pakuotės iš kartono gamyba.