Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo pranešimas

Koncentracija uždaro tipo profesionaliems investuotojams skirtam privataus kapitalo investiciniam fondui „INVL Baltic Sea Growth Fund“ netiesiogiai per valdomą bendrovę UAB „BSGF Salvus“ įsigyjant 52,81 proc. Akciju sabiedrība „Eco Baltia“ akcijų ir kartu su esamu akcininku Europos rekonstrukcijos ir plėtros banku įgyjant bendrą pastarosios bendrovės kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, faks. (8 5) 212 6492

  • Gauta: 2020 05 15
  • Paskelbta: 2020 05 19

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija uždaro tipo profesionaliems investuotojams skirtam privataus kapitalo investiciniam fondui „INVL Baltic Sea Growth Fund“ netiesiogiai per valdomą bendrovę UAB „BSGF Salvus“ įsigyjant 52,81 proc. Akciju sabiedrība „Eco Baltia“ akcijų ir kartu su esamu akcininku Europos rekonstrukcijos ir plėtros banku įgyjant bendrą pastarosios bendrovės kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Bendra kontrolė bus įgyjama uždaro tipo profesionaliems investuotojams skirtam privataus kapitalo investiciniam fondui „INVL Baltic Sea Growth Fund“ netiesiogiai per valdomą bendrovę UAB „BSGF Salvus“ įsigyjant 52,81 proc. Akciju sabiedrība „Eco Baltia“ akcijų ir tokiu būdu kartu su Europos rekonstrukcijos ir plėtros banku įgyjant bendrą šios bendrovės kontrolę.

Bendrą kontrolę įgyjančio ūkio subjekto –uždaro tipo profesionaliems investuotojams skirtam privataus kapitalo investiciniam fondui „INVL Baltic Sea Growth Fund“ ir su juo susijusių ūkio subjektų pagrindinės ūkinės veiklos sritys yra šios: investicinė veikla, sveikatos priežiūros paslaugų teikimas, medicinos ir odontologijos prietaisų, instrumentų ir reikmenų gamyba, plieninių įvairios paskirties statinių, technologinių konstrukcijų bei įrenginių, talpyklų gamyba, metalo konstrukcijų projektavimas ir gamyba ir kt.

Akciju sabiedrība „Eco Baltia“ vienas iš esamų akcininkų ir bendrą kontrolę įgyjantis Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ang. European Bank for Reconstruction and Development) yra tarptautinė finansų įstaiga, finansuojanti projektus žemės ūkio, energijos vartojimo efektyvumo, vietinės aplinkosaugos infrastruktūros, gamtos išteklių, energetikos, turizmo, telekomunikacijų, informacinių technologijų, žiniasklaidos ir transporto srityse. Banko narėmis yra 69 valstybės ir dvi tarptautinės institucijos – Europos Komisija ir Europos investicijų bankas. Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankui priklauso 30,51 proc. Akciju sabiedrība „Eco Baltia“ akcijų.

Ūkio subjektas, kurio bendra kontrolė yra įgyjama – Akciju sabiedrība „Eco Baltia“, Latvijoje registruota holdingo įmonė, kuriai priklauso 100 proc. SIA „Eco Baltia grupa“ akcijų. Su SIA „Eco Baltia grupa“ susiję ūkio subjektai Lietuvoje užsiima antrinių žaliavų, perdirbto plastiko produkcijos prekyba.