Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

BENDROVĖ „MV GROUP PRODUCTION“ GALĖS ĮSIGYTI „GUBERNIJĄ“

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją AB „MV Group Production“ įsigyjant iki 100 proc. AB „Gubernija“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę.

Pranešimas apie ketinamą vykdyti koncentraciją gautas 2018 m. sausio 23 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„MV Group Production“ ketina pirkti 94,22 proc. „Gubernijos“ akcijų. Užbaigusi šį sandorį, „MV Group Production“ įstatymų nustatyta tvarka teiks privalomą oficialųjį siūlymą, kurio metu viešoje vertybinių popierių rinkoje gali būti įsigytos likusios alaus daryklos akcijos.

„MV Group Production“, kuri priklauso su koncernu „MG Baltic“ susijusių ūkio subjektų grupei, pagrindinė veiklos sritis – įvairių rūšių spiritinių gėrimų ir kitų alkoholinių gėrimų gamyba bei didmeninė prekyba. Kiti su grupe susiję ūkio subjektai užsiima įvairių rūšių spiritinių gėrimų ir kitų alkoholinių gėrimų gamyba ir didmenine prekyba jais, didmenine prekyba tabako gaminiais, prekyba nealkoholiniais gėrimais, maisto ir ne maisto prekėmis, tai pat teikia logistikos paslaugas, vykdo žiniasklaidos, nekilnojamojo turto plėtros ir valdymo, statybos bei informacinių technologijų ir telekomunikacijų veiklą.

„Gubernijos“ pagrindinė veikla susijusi su alaus bei giros gamyba ir pardavimu.    

Nuo 2018 m. sausio 1 d. įsigaliojus Konkurencijos įstatymo pataisoms, apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.