Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

DĖL KARTELIŲ „MEDŽIOKLĖS“ ŽINIASKLAIDOS PRIEMONĖSE

2015 09 07

Konkurencijos taryba maloniai atkreipia visuomenės dėmesį į tai, kad pastaruoju metu padaugėjo viešai reiškiamų kaltinimų kartelių sudarymu įvairiose srityse dirbančioms įmonėms.

Viešas informacijos atskleidimas apie Konkurencijos tarybai pateiktus prašymus ištirti galimus kartelius kenkia įrodymų surinkimui, jau vykstančių ir būsimų tyrimų eigai.

Mūsų tyrimai ir ypač bendrovėms pareiškiami kaltinimai yra grindžiami tik labai konkrečiais draudžiamų susitarimų, piktnaudžiavimo dominuojančia padėtimi įrodymais.

Konkurencijos taryba nuolat atidžiai stebi daugelį rinkų. Maloniai kviečiame ūkio subjektus, vartotojus ar verslo asociacijas turinčias pažeidimų įrodymų, konfidencialiai pasidalinti šia informacija su Konkurencijos taryba ir taip realiais darbais prisidėti prie konkurencingesnės verslo aplinkos kūrimo.

Atstovė viešiesiems ryšiams