Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

DUOTAS LEIDIMAS DANIJOS ĮMONEI VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

2018 09 20
susijungimas.jpg

Danijos investicinė bendrovė „ASGAARD“ galės įsigyti 50 proc. UAB „Farmers Circle“ akcijų ir įgyti bendrąją pastarosios kontrolę kartu su Danijos įmone „IDAVANG“. Leidimą vykdyti šią koncentraciją davė Konkurencijos taryba.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2018 m. rugpjūčio 30 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Su Danijos rizikos kapitalo investicine bendrove „ASGAARD“ susijusių ūkio subjektų, veikiančių Lietuvoje, pagrindinės veiklos sritys – nekilnojamojo turto vystymas ir valdymas bei restoranų veikla.

„IDAVANG“ yra Danijoje registruota valdančioji bendrovė, su kuria susiję ūkio subjektai Lietuvoje augina ir parduoda kiaules mūsų šalyje, Latvijoje, Lenkijoje ir Vengrijoje.

2018 m. Lietuvoje registruota įmonė „Farmers Circle“ kol kas veiklos nevykdo. Ateityje ji turėtų užsiimti ekologiniu ūkininkavimu – galvijų (karvių ir jaučių) ir avių, daržovių, vaisių, rūšinių produktų auginimu ir pardavimu.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.