Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

EK PATVIRTINO 50 MLN. EURŲ PARAMOS SCHEMĄ LIETUVOS KELIONIŲ SEKTORIUI

MicrosoftTeams-image (1).png

Europos Komisija patvirtino 50 mln. eurų vertės paramos schemą, skirtą nuo COVID-19 nukentėjusioms kelionių sektoriaus įmonėms.

Schemos tikslas – suteikti paramą kelionių agentūroms, kelionių organizatoriams, apgyvendinimo ir maitinimo įmonėms, kurias paveikė COVID-19 sukelta krizė. Parama bus teikiama individualių garantijų forma, siekiant užtikrinti, kad kelionių organizatoriai galėtų laikytis sutartinių įsipareigojimų, ypač nemokumo ar bankroto atveju, taip pat paskolų forma – kelionių organizatoriams, apgyvendinimo ir viešojo maitinimo paslaugų teikėjams.

Pagal patvirtintą schemą Lietuvoje įsisteigusiems kelionių organizatoriams bus teikiamos iki 800 tūkst. eurų garantijos vienam paramos gavėjui, taip pat išduodamos paskolos organizatoriams, apgyvendinimo ir viešojo maitinimo paslaugų teikėjams, kad jie galėtų kompensuoti dėl kelionių apribojimų patirtas keliautojų išlaidas.

Patvirtintomis priemonėmis siekiama sudaryti palankesnes sąlygas gauti finansavimą ir sumažinti staigų likvidumo trūkumą, su kuriuo susiduria nukentėjusios įmonės.

Schema buvo patvirtinta pagal Laikinosios valstybės pagalbos priemonių, skirtų ekonomikai remti reaguojant į dabartinį COVID-19 protrūkį, sistemą ir bus teikiama iki 2020 m. gruodžio 31 d.

Konkurencijos taryba šiuo metu aktyviai konsultuoja valdžios institucijas dėl valstybės pagalbos taisyklių taikymo paramos priemonėms, skirtoms kovoti su COVID-19 protrūkiu ar jo pasekmėmis. Kilus klausimų, prašoma kreiptis el. paštu Covid.ValstybesPagalba@kt.gov.lt.