Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

EK PATVIRTINO DAR DVI LIETUVOS INSTITUCIJŲ PRIEMONES KOVOJANT SU COVID-19 EKONOMINĖMIS PASEKMĖMIS

2020 04 10
12893_00849.jpg

Balandžio 9 d. Europos Komisija priėmė sprendimą, kuriuo patvirtino finansų įstaigos „INVEGA“ planuojamų administruoti skatinamųjų finansinių priemonių „Apmokėtinų sąskaitų paskolos“ ir „Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams“ suderinamumą su vidaus rinka.

Pagal abi valstybės pagalbos priemones parama bus teikiama paskolų su lengvatinėmis palūkanomis forma, vienu atveju – siekiant iš dalies padengti įmonių tiekėjų apyvartinių lėšų trūkumą, atsiradusi dėl pirkėjų neapmokėtų sąskaitų, kitu atveju – teikiant paskolas ūkio subjektams, labiausiai nukentėjusiems nuo COVID-19 protrūkio, būtiniausioms jų apyvartinėms lėšoms finansuoti.

Minėtoms priemonėms įgyvendinti iš viso skirta 150 mln. Lietuvos Respublikos biudžeto lėšų.

Paraiškų teikimas bus organizuojamas kvietimais, kurie bus skelbiami viešai interneto svetainėje www.invega.lt.

Primename, kad Konkurencijos taryba šiuo metu aktyviai konsultuoja valdžios institucijas dėl valstybės pagalbos  taisyklių taikymo paramos priemonėms, skirtoms kovoti su COVID-19 protrūkiu ar jo pasekmėmis. Kilus klausimų, prašoma kreiptis el. paštu Covid.ValstybesPagalba@kt.gov.lt.