Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

EK PATVIRTINO PAGALBOS SCHEMĄ, SKIRTĄ NAUJŲ KULTŪROS PRODUKTŲ IR PASLAUGŲ KŪRIMUI FINANSUOTI

2020 05 25
deanna-j-3GZlhROZIQg-unsplash (1).jpg

Europos Komisija patvirtino 10 mln. eurų pagalbos schemą, skirtą kultūros sektoriuje veikiančioms labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms naujų kultūros produktų ir paslaugų kūrimui finansuoti.

Priemonės tikslas – užtikrinti kultūros ir meno organizacijų veiklų tęstinumą, skaitmeninių kultūros produktų ir (ar) paslaugų kūrimą, taip pat naujų kultūros produktų ir (ar) paslaugų kūrimą, atsižvelgiant į fizinius kultūros ir meno paslaugų teikimo apribojimus ir pasikeitusias visuomenės galimybes naudotis kultūros ir meno produktais karantino ir ekstremaliosios padėties laikotarpiu ir po jo.

Priemone, kuri bus teikiama tiesioginių dotacijų forma, siekiama sušvelninti kultūros įstaigų ir organizacijų likvidumo trūkumą tuo laikotarpiu, kai normalus kredito rinkų funkcionavimas yra smarkiai sutrikdytas dėl COVID-19 protrūkio.

Schema buvo patvirtinta pagal Laikinosios valstybės pagalbos priemonių, skirtų ekonomikai remti reaguojant į dabartinį COVID-19 protrūkį, sistemą. Valstybės pagalba bus teikiama iki 2020 m. gruodžio 31 d.

Konkurencijos taryba šiuo metu aktyviai konsultuoja valdžios institucijas dėl valstybės pagalbos taisyklių taikymo paramos priemonėms, skirtoms kovoti su COVID-19 protrūkiu ar jo pasekmėmis. Kilus klausimų, prašoma kreiptis el. paštu Covid.ValstybesPagalba@kt.gov.lt.