Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

ESTIJOS KONKURENCIJOS INSTITUCIJOS SPECIALISTAI ATVYKO SEMTIS PATIRTIES

2004 11 11

Lietuvos Respublikos konkurencijos taryboje lankosi tarnautojai iš Estijos konkurencijos institucijos. Daugiau nei dvidešimties darbuotojų grupei vadovauja Estijos konkurencijos institucijos generalinis direktorius Peeter Tamistu.

Šios giminingos institucijos darbuotojų vizito tikslas - susipažinti su mūsų šalies Konkurencijos tarybos veiklos ypatumais, Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymo nuostatų taikymo praktine patirtimi bei konkrečia veikla, skirta konkurencijos stiprinimui. Viešnagės metu svečiai susitiks su Konkurencijos tarybos skyrių darbuotojais ir susipažins su konkrečia jų darbo patirtimi. Taip pat bus aptartos dviejų institucijų glaudesnio bendradarbiavimo perspektyvos, kurios ypač svarbios įtvirtinant Europos Sąjungos konkurencijos politikos nuostatas.

Atstovė viešiesiems ryšiams