Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

„GROWARD GROUP“ LEISTA VYKDYTI SANDORĮ

puzzle-3223941_1920.jpg

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją bendrovei „Groward Group“ įsigyjant 99,9 proc. UAB „VG Agrogrūdai“ akcijų ir įgyjant vienvaldę  pastarosios kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2018 m. lapkričio 27 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Groward Group“ superka ir perparduoda su ja susijusių fizinių asmenų užaugintą ar pagamintą produkciją. Susiję ūkio subjektai, veikiantys Lietuvoje, augina ir parduoda grūdines kultūras, gamina kombinuotuosius pašarus, išgauna kiaušinius, vykdo didmeninę kiaušinių bei jų produktų prekybą ir kt. Vienos iš susijusių bendrovių „VG Holding“ kontroliuojamų įmonių pagrindinė veikla yra įvairių šaldytų ir atšaldytų maisto produktų gamyba bei prekyba. Tiek „Groward Group“, tiek su ja susiję ūkio subjektai veiklą vykdo Lietuvoje ir kitose Europos, Šiaurės Amerikos bei Azijos šalyse.

„VG Agrogrūdai“ Lietuvoje gamina kombinuotuosius pašarus.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.