Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KEIČIASI VALSTYBĖS PAGALBOS IR NEREIKŠMINGOS (DE MINIMIS) PAGALBOS DUOMENŲ TVARKYMO TAISYKLĖS

2015 11 17

Konkurencijos taryba patvirtino naujas Suteiktos valstybės pagalbos ir nereikšmingos (de minimis) pagalbos duomenų tvarkymo taisykles.

Taryba atkreipia dėmesį, kad nuo šiol valstybės pagalbos ar nereikšmingos pagalbos teikėjai privalo informuoti Konkurencijos tarybą, kai parama skiriama užsienio ūkio subjektui. Pagalbos teikėjai tai privalo padaryti per penkias darbo dienas užpildydami nustatytą formą ir atsiųsdami ją Konkurencijos tarybai.

Patvirtintos taisyklės taip pat suteikia galimybę valstybės pagalbos tiekėjams susižinoti ar užsienio ūkio subjektas jau gavo paramą Lietuvoje, o paramos gavėjui - kiek iš viso paramos jam buvo suteikta. Tokią informaciją pareiškėjui Konkurencijos taryba suteiks per penkias darbo dienas nuo prašymo pateikti informaciją gavimo dienos.

Konkurencijos taryba rekomenduoja visiems paramos teikėjams prieš suteikiant valstybės pagalbą užklausti būsimo paramos gavėjo apie jau gautą valstybės pagalbą, kokioms išlaidoms padengti ji buvo skirta, bei įsitikinti, kad būsima parama nepažeis Europos Sąjungos nustatytų sumavimo taisyklių.

Iškilus klausimams dėl naujų valstybės pagalbos ir nereikšmingos (de minimis) pagalbos duomenų tvarkymo taisyklių, siūlome konsultuotis su valstybės pagalbos specialistais tel. (8 5) 261 31 57.

Atstovė viešiesiems ryšiams