Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBOJE LANKĖSI TARPTAUTINIO VALIUTOS FONDO ATSTOVAI

2019 06 14
IMG_737933.jpeg

Šiandien Konkurencijos taryboje viešėjusi Tarptautinio valiutos fondo (TVF) delegacija domėjosi, kaip Lietuvoje vykdoma konkurencijos politika prekių ir paslaugų srityse.

Konkurencijos tarybos ekspertai supažindino svečius su pagrindinėmis institucijos veiklos kryptimis, pristatė neseniai vykdytus tyrimus finansų ir bankininkystės, mažmeninės prekybos, viešojo administravimo subjektų priežiūros srityse, taip pat atsakė į TVF atstovų klausimus.

„Dėl skaitmenizacijos procesų sudėtingėjantys konkurencijos pažeidimų tyrimai, riboti institucijos finansiniai ir žmogiškieji ištekliai, skirtingi verslo bei politikų lūkesčiai – tai pagrindiniai iššūkiai, su kuriais susiduriame vykdydami Konkurencijos įstatymo priežiūrą“, – sakė Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas.

TVF Europos departamento ekspertai kasmet vykstančių susitikimų su Lietuvos viešojo ir privataus sektoriaus atstovais metu vertina šalies makroekonominę būklę, ūkio raidos tendencijas, siūlomas reformas ir padėtį finansų sektoriuje, o vėliau teikia rekomendacijas šalies finansiniam ir ekonominiam stabilumui užtikrinti.