Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBOS PIRMININKAS TRANSATLANTINĖJE KONFERENCIJOJE ATSTOVAUS VIDURIO IR RYTŲ EUROPOS KONKURENCIJOS INSTITUCIJOMS

2006 07 05

Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos pirmininkas Rimantas Stanikūnas liepos 6 -7 dienomis Londone dalyvaus 6-oje metinėje transatlantinėje konferencijoje, kurią rengia Tarptautinės ir lyginamosios teisės britų institutas. R. Stanikūnas vienintelis iš Vidurio ir Rytų Europos konkurencijos institucijų vadovų, pakviestas dalyvauti apskritojo stalo diskusijoje, kuri užbaigs konferenciją.

Konferencijoje pranešimus skaitys Europos Komisijos atstovai ir kiti pasaulyje gerai žinomi konkurencijos teisės specialistai. Pagrindinė visus konferencijos pranešimus ir diskusijas jungsianti tema - JAV ir Europos šalių konkurencijos teisės ir politikos suderinamumas. Konferencijos pranešėjai, aptardami tokius aktualius klausimus, kaip rinkų monopolizavimas, karteliniai susitarimai, rinkų tyrimai, konkurencijos problemos atskiruose sektoriuose, pavyzdžiui, energetikos, finansų, pirmiausia akcentuos JAV ir Europos konkurencijos teisės konvergencijos svarbą.

- Manau, kad įvyksiantis transatlantinis dialogas svarbiausiais konkurencijos teisės ir jos taikymo praktikoje klausimais paskatins dar aktyviau bendradarbiauti tobulinant ir derinant Europos ir JAV konkurencijos politiką ,- sakė Konkurencijos tarybos pirmininkas. Dalyvaudamas baigiamojoje apskritojo stalo diskusijoje R. Stanikūnas numatęs pasisakyti atsakomybės už kartelinius susitarimus griežtinimo, vienašališkos elgsenos vertinimo, trečiųjų šalių teisių gynimo, rinkos tyrimų bei techninės pagalbos naujosioms šalims teikimo klausimais.

Atstovė viešiesiems ryšiams