Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KROVINIŲ VEŽĖJAMS LEISTA VYKDYTI SANDORĮ

truck-2920533_1920.jpg

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją bendrovei „Eugesta“ įsigyjant 63,89 proc. UAB „Armavista“ akcijų ir įgyjant vienvaldę  pastarosios kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2018 m. lapkričio 7 d. Suinteresuoti asmenys turėjo teisę pateikti argumentuotą nuomonę dėl šios koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai, tačiau tokių nebuvo sulaukta.

Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes ir gautus duomenis, Konkurencijos taryba nustatė, kad rinkose, kuriose paslaugas teikia abi sandorio šalys, veikia pakankamai daug kitų konkurentų, todėl dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Eugesta“ gabena krovinius keliais, teikia transporto logistikos paslaugas, platina plataus vartojimo prekes ir užsiima alkoholinių bei nealkoholinių gėrimų didmenine prekyba. Su šia įmone susiję ūkio subjektai vykdo kontroliuojančių bendrovių veiklą, teikia tarpininkavimo, finansines, viešojo maitinimo paslaugas, taip pat verčiasi nekilnojamojo turto nuoma ir projektų plėtra, šaldytų produktų gamyba bei pardavimu ir kita veikla.

„Armavista“ užsiima ekspedijavimo veikla, gabena krovinius keliais, teikia perkrovimo, sandėliavimo ir kitas terminalo paslaugas. Su bendrove susiję ūkio subjektai gabena krovinius keliais užsienio šalyse.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos Lietuvos Respublikoje paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.