Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

NAUJI SUTEIKTOS VALSTYBĖS PAGALBOS IR NEREIKŠMINGOS (DE MINIMIS) PAGALBOS REGISTRO NUOSTATAI

2015 06 18

Birželio 9 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybė patvirtino naujus Suteiktos valstybės pagalbos ir nereikšmingos (de minimis) pagalbos registro (toliau - Registras) nuostatus, įsigaliosiančius nuo 2015 m. rugpjūčio 1 d.

Įsigaliojus nuostatams pagalbos teikėjai turės:

- į Registrą teikti duomenis apie kiekvieną individualų valstybės pagalbos suteikimo atvejį nurodant konkretų pagalbą gavusį ūkio subjektą;

- duomenis į Registrą pateikti ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo sprendimo suteikti valstybės pagalbą arba nereikšmingą (de minimis) pagalbą priėmimo dienos;

- iki 2016 m. sausio 1 d. į Registrą pateikti duomenis apie nuo 2014 m. sausio 1 d. iki 2015 m. liepos 31 d. suteiktą valstybės pagalbą ūkio subjektams ir nereikšmingą (de minimis) pagalbą visuotinės ekonominės svarbos paslaugas teikiantiems ūkio subjektams.

Iškilus klausimams dėl Registro nuostatų taikymo kviečiame konsultuotis tel. (8 5) 262 66 58 arba el. paštu: pavel.jacunskij@kt.gov.lt.

Registro nuostatai skelbiami čia.

Atstovė viešiesiems ryšiams