Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

PREZIDENTĖ PASKYRĖ DINĄ LURJE NAUJA KONKURENCIJOS TARYBOS NARE

2016 03 10

Šiandien Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atsižvelgusi į Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus teikimą, Konkurencijos tarybos nare paskyrė teisininkę Diną Lurje. Prieš tai Dina Lurje trejus metus vadovavo Konkurencijos tarybos Draudžiamų susitarimų tyrimo skyriui.

Dina Lurje yra įgijusi teisės magistro laipsnius Vilniaus ir Karališkajame Londono universitetuose, pagal studentų mainų programą teisės žinias gilino Zaragosos universitete, Ispanijoje. Naujai paskirta Tarybos narė konkurencijos teisės taikymo patirties yra įgijusi privačiame sektoriuje, metus dirbo Federalinės Prekybos Komisijoje JAV bei stažavosi Europos Komisijoje.

2013 m. Lietuvos Pirmininkavimo ES Tarybai metu Dina Lurje vadovavo Konkurencijos darbo grupei, kurios metu buvo priimta ES Direktyva dėl žalos atlyginimo.

Dina Lurje yra nuolatinė konkurencijos teisės konferencijų pranešėja, dėsto Šarlotės vasaros teisės mokykloje Vilniuje.

Konkurencijos tarybą sudaro pirmininkas ir keturi nariai. Tarybos nariai skiriami šešeriems metams, ne daugiau kaip dviem kadencijoms iš eilės.