Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

PRITARTA NUMATOMAI TEIKTI VALSTYBĖS PAGALBAI LASS ŠIAULIŲ ĮMONEI

2003 12 04

Konkurencijos tarybos posėdyje išnagrinėtas klausimas dėl valstybės pagalbos Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šiaulių įmonei. Įvertinusi numatomą suteikti šiai bendrovei valstybės pagalbą pagal Lietuvos Respublikos finansų ministerijos pateiktą pranešimą, Konkurencijos taryba priėmė nutarimą pritarti numatomai teikti valstybės pagalbai minimai įmonei nurašant skolą Finansų ministerijai ( per 2,9 mln. Lt) ir delspinigius „Sodros“ Šiaulių skyriui, taip pat nurašant susidariusias skolas Šiaulių apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai ( per 53 tūkst.Lt) bei Šiaulių teritorinei muitinei ( per 13 tūkst.Lt).

Priimdama nutarimą dėl valstybės pagalbos minimai bendrovei, Konkurencijos taryba atsižvelgė į tai, kad parengtas įmonės restruktūrizavimo planas 2003-2006 metams numato įmonės veiklos pertvarkymo ir ilgalaikio mokumo užtikrinimo priemones, kurios padėtų pašalinti susidariusių ekonominių sunkumų įmonėje priežastis. Taip pat buvo įvertinta LASS Šiaulių įmonės veiklos svarba įgyvendinant socialines programas - sukuriant darbo vietas asmenims su regėjimo negalia.

Atstovė viešiesiems ryšiams