Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

PRITARTA NUMATOMAI TEIKTI VALSTYBĖS PAGALBAI LIETUVOS-RUSIJOS UAB „GARGŽDŲ MIDA“

2003 10 09

Posėdyje išnagrinėtas klausimas dėl valstybės pagalbos restruktūrizuojamai Lietuvos-Rusijos uždarajai akcinei bendrovei „Gargždų mida“, kurios pagrindinė veikla - minkštų dangų stogams gamyba. Įvertinusi numatomą suteikti šiai bendrovei valstybės pagalbą pagal Lietuvos Respublikos finansų ministerijos pateiktą pranešimą, Konkurencijos taryba priėmė nutarimą. Nutarta pritarti numatomai teikti valstybės pagalbai UAB „Gargždų mida“ nurašant bendrovės skolas valstybės institucijoms ( per 2,8 mln. Lt), kapitalizuojant dalį šių skolų ( per 11,6 mln. Lt) bei atidedant likusios skolos dalies ( per 3,1 mln. Lt) grąžinimo terminus.

Priimdama nutarimą dėl valstybės pagalbos minimai bendrovei, Konkurencijos taryba atsižvelgė į tai, kad restruktūrizavimo plane numatytų bendrovės pertvarkymo priemonių įgyvendinimas sudarys realias sąlygas ilgalaikiam įmonės mokumui atkurti bei produkcijos gamybos ir pardavimo apimtims padidinti. Taip pat buvo teigiamai įvertintas svarus bendrovės savininkų indėlis finansuojant jos restruktūrizavimą, kuris sudarytų daugiau kaip 60 proc. visų restruktūrizavimo išlaidų.

Atstovė viešiesiems ryšiams