Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Koncentracija AS „Eco Baltia“ įsigyjant iki 100 proc. AWT Holding UAB akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarosios bendrovės bei netiesiogiai per AWT Holding UAB įgyjant UAB „Ecoservice“ bei su ja susijusių UAB „Ecoservice projektai“, UAB „Ecoservice Klaipėda“, UAB „Ecoplasta“, uždarosios akcinės bendrovės „Marijampolės švara“, uždarosios akcinės bendrovės „Biržų komunalinis ūkis“ kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, faks. (8 5) 212 6492

  • Gauta: 2021 07 08
  • Paskelbta: 2021 07 14

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija vykdoma AS „Eco Baltia“ įgyjant vienvaldę AWT Holding UAB kontrolę įsigyjant iki 100 proc. pastarosios bendrovės akcijų ir netiesiogiai per AWT Holding UAB įgyti UAB „Ecoservice“ bei su ja susijusių UAB „Ecoservice projektai“, UAB „Ecoservice Klaipėda“, UAB „Ecoplasta“, uždarosios akcinės bendrovės „Marijampolės švara“, uždarosios akcinės bendrovės „Biržų komunalinis ūkis“ kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

AS „Eco Baltia“ ketina įgyti vienvaldę AWT Holding UAB kontrolę įsigydama iki 100 proc. pastarosios bendrovės akcijų ir netiesiogiai per AWT Holding UAB įgyti UAB „Ecoservice“ bei su ja susijusių UAB „Ecoservice projektai“, UAB „Ecoservice Klaipėda“, UAB „Ecoplasta“, uždarosios akcinės bendrovės „Marijampolės švara“, uždarosios akcinės bendrovės „Biržų komunalinis ūkis“ kontrolę.

AS „Eco Baltia“ yra bendrai kontroliuojama uždaro tipo profesionaliems investuotojams skirto privataus kapitalo investicinio fondo „INVL Baltic Sea Growth Fund“ ir Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (ang. European Bank for Reconstruction and Development). Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas yra tarptautinė finansų įstaiga, finansuojanti projektus žemės ūkio, energijos vartojimo efektyvumo, vietinės aplinkosaugos infrastruktūros, gamtos išteklių, energetikos, turizmo, telekomunikacijų, informacinių technologijų, žiniasklaidos ir transporto srityse. 

165 mln. eurų dydžio privataus kapitalo investicinis fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ yra vienas iš didžiausių privataus kapitalo investicinių fondų Baltijos šalyse, kurio pagrindinis investuotojas yra Europos investicijų fondas (EIF). Privataus kapitalo investicinis fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ yra kolektyvinis investavimo subjektas siekiantis suformuoti diversifikuotą portfelį, orientuodamasis į daugumos arba reikšmingos mažumos paketus ir investuodamas 10 – 30 mln. eurų į vieną portfelio investiciją. Privataus kapitalo investicinis fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ orientuojasi į investicijas Baltijos šalyse ir tokiuose kaimyniniuose regionuose kaip Lenkija, Skandinavija ir Vidurio Europa. Privataus kapitalo investicinis fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ šiuo metu jau yra investavęs į keturias bendroves, veikiančias sveikatos priežiūros, inžinerinių paslaugų ir aplinkos tvarkymo srityse.

Su privataus kapitalo investiciniu fondu „INVL Baltic Sea Growth Fund“ susiję ūkio subjektai gamina medicinos ir odontologijos prietaisus, instrumentus ir reikmenis, plieninius įvairios paskirties statinius, technologines konstrukcijas bei įrenginius ir talpyklas, taip pat užsiima investicine veikla, projektuoja ir gamina metalo konstrukcijas, teikia sveikatos priežiūros bei specializuotos plaukų transplantacijos paslaugas, gamina mobilumo prietaisus.

AS „Eco Baltia“ – Latvijoje registruota valdymo bendrovė. Su AS „Eco Baltia“ susiję ūkio subjektai Lietuvoje užsiima antrinių žaliavų, perdirbto plastiko produkcijos prekyba.

Ūkio subjektas, kurio kontrolė įgyjama – AWT Holding UAB yra valdymo bendrovė, kuriai priklauso 100 proc. UAB „Ecoservice“ akcijų. UAB „Ecoservice“ ir su ja susiję ūkio subjektai užsiima komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimu, vežimu ir apdorojimu Lietuvoje, taip pat teikia gatvių ir kitų teritorijų tvarkymo paslaugas, žiemos tarnybos paslaugas, vykdo bio tualetų nuomos bei aptarnavimo, nuotekų surinkimo ir perdavimo sutvarkymui veiklą, prekiauja atliekų surinkimo konteineriais, taip pat užsiima antrinių žaliavų bei perdirbto plastikos produkcijos prekyba.