Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Koncentracija AS Magnum įsigyjant 100 proc. uždarosios akcinės bendrovės „Medikona“ ir UAB „Apotheca vaistinė“ akcijų ir netiesiogiai, per UAB „Apotheca vaistinė“, 100 proc. UAB „Naujakiemio vaistinė“, UAB „Premeda vaistinė“, uždarosios akcinės bendrovės „Jonavos vaistinė“ ir UAB „Smėlynės vaistinė“ akcijų bei tokiu būdu įgyjant pastarųjų bendrovių vienvaldę kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, el. paštu taryba@kt.gov.lt

  • Gauta: 2022 02 14
  • Paskelbta: 2022 02 23

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija vykdoma AS Magnum įsigyjant 100 proc. uždarosios akcinės bendrovės „Medikona“ ir UAB „Apotheca vaistinė“ akcijų ir netiesiogiai, per UAB „Apotheca vaistinė“, 100 proc. UAB „Naujakiemio vaistinė“, UAB „Premeda vaistinė“, uždarosios akcinės bendrovės „Jonavos vaistinė“ ir UAB „Smėlynės vaistinė“ akcijų bei tokiu būdu įgyjant pastarųjų bendrovių vienvaldę kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Kontrolę įgyjantis ūkio subjektas AS Magnum vykdo kontroliuojamų bendrovių valdymo (holdingo) veiklą. Su kontrolę įgyjančiu ūkio subjektu susiję ūkio subjektai Magnum Medical, UAB, Allium UPI UAB, UAB „InBio“ vykdo didmeninę prekybą vaistais, maisto papildais, kosmetikos priemonėmis bei medicinos priemonėmis, o Apotheka Pharma Vaistinė UAB valdo vaistinių tinklą ir vykdo mažmeninę prekybą vaistais bei kitomis vaistinės prekėmis.

Kiti su AS Magnum susiję ūkio subjektai vykdo kontroliuojamų bendrovių valdymo (holdingo), nekilnojamo turto vystymo, logistikos, sandėliavimo, didmeninės ir mažmeninės prekybos veterinarijos prekėmis, laboratorine įranga ir odontologijos produktais, maitinimo, pramogų ir laisvalaikio, kino filmų gamybos, platinimo ir rodymo, naujienų agentūros ir tradicinės žiniasklaidos, reklamos, žiniasklaidos monitoringo, spausdinimo, leidybos, mažmeninės prekybos knygomis ir kitas veiklas.

Ūkio subjektas, kurio kontrolė įgyjama, uždaroji akcinė bendrovė „Medikona“ vykdo didmeninę prekybą vaistais, maisto papildais, kosmetikos priemonėmis ir medicinos priemonėmis. Su uždarąja akcine bendrove „Medikona“ susijęs ūkio subjektas UAB „Apotheca vaistinė“ valdo vaistinių tinklą ir vykdo mažmeninę prekybą vaistais ir kitomis vaistinės prekėmis.

Kiti ūkio subjektai, kurių kontrolė yra įgyjama, UAB „Naujakiemio vaistinė“, UAB „Premeda vaistinė“, uždaroji akcinė bendrovė „Jonavos vaistinė“ ir UAB „Smėlynės vaistinė“ taip pat vykdo mažmeninę prekybą vaistais ir kitomis vaistinės prekėmis.