Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


Koncentracija uždarajai akcinei bendrovei „Kauno liftai“ įgijus 100 proc. UAB „BALTIJOS LIFTAI“ ir uždarosios akcinės bendrovės „ŠIAULIŲ LIFTAS“ akcijų

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, el. paštu taryba@kt.gov.lt

  • Gauta: 2022 10 26
  • Paskelbta: 2022 11 04

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija įgyvendinta uždarajai akcinei bendrovei „Kauno liftai“ (toliau – UAB „Kauno liftai) įgijus vienvaldę UAB „BALTIJOS LIFTAI“ ir uždarosios akcinės bendrovės „ŠIAULIŲ LIFTAS“ (toliau – UAB „Šiaulių liftas“) kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Kontrolę įgijęs ūkio subjektas UAB „Kauno liftai“  teikia kėlimo įrenginių (keleivinių ir krovininių liftų, keltuvų, eskalatorių, judėjimo takų ir kt.) techninės priežiūros, remonto, instaliacijos ir modernizacijos paslaugas bei vykdo kėlimo įrenginių ir atsarginių dalių gamybos ir prekybos veiklą taip pat teikia personalo mokymų ir atestavimo bei skambučių centro paslaugas Lietuvos Respublikoje.

Ūkio subjektas, kurio kontrolė yra įgyta UAB „BALTIJOS LIFTAI“, teikia kėlimo įrenginių (keleivinių ir krovininių liftų, keltuvų, eskalatorių, judėjimo takų ir kt.) techninės priežiūros, remonto, instaliacijos ir modernizacijos paslaugas bei vykdo prekybą atsarginėmis kėlimo įrenginių dalimis Lietuvos Respublikoje.

Su UAB „Baltijos liftai“ susijęs ūkio subjektas UAB „Šiaulių liftas“ teikia kėlimo įrenginių (keleivinių ir krovininių liftų, keltuvų, eskalatorių, judėjimo takų ir kt.) techninės priežiūros, remonto, instaliacijos ir modernizacijos paslaugas Lietuvos Respublikoje.