Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

Koncentracija uždaro tipo profesionaliems investuotojams skirtam privataus kapitalo investiciniam fondui „INVL Baltic Sea Growth Fund“ įsigyjant 100 proc. akcinės bendrovės „Eglės“ sanatorija, UAB „Namita“ ir netiesiogiai per akcinę bendrovę „Eglės“ sanatorija uždarosios akcinės bendrovės „Birštono šaltinis“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarųjų bendrovių kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, el. paštu taryba@kt.gov.lt

  • Gauta: 2022 08 09
  • Paskelbta: 2022 08 11

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija bus vykdoma uždaro tipo profesionaliems investuotojams skirtam privataus kapitalo investiciniam fondui „INVL Baltic Sea Growth Fund“ įsigyjant 100 proc. akcinės bendrovės „Eglės“ sanatorija, UAB „Namita“ ir netiesiogiai per akcinę bendrovę „Eglės“ sanatorija uždarosios akcinės bendrovės „Birštono šaltinis“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarųjų bendrovių kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Privataus kapitalo investicinis fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ yra vienas iš didžiausių privataus kapitalo investicinių fondų Baltijos šalyse, kurio pagrindinis investuotojas yra Europos investicijų fondas.  

Su privataus kapitalo investiciniu fondu „INVL Baltic Sea Growth Fund“ susiję ūkio subjektai gamina plieninius įvairios paskirties statinius, technologines konstrukcijas bei įrenginius ir talpyklas, projektuoja ir gamina metalo konstrukcijas, teikia sveikatos priežiūros, ambulatorinės medicininės reabilitacijos bei specializuotos plaukų transplantacijos paslaugas, plastinės chirurgijos, odontologijos, dermatologijos, veterinarijos paslaugas, gamina mobilumo prietaisus, užsiima antrinių atliekų surinkimu, perdirbimu bei prekyba, taip pat užsiima investicine veikla.

Ūkio subjektai, kurių kontrolė įgyjama – akcinė bendrovė „Eglės“ sanatorija ir UAB „Namita“ – teikia sanatorinio gydymo ir SPA paslaugas, apgyvendinimo, barų, konferencijų organizavimo, taip pat kai kurias asmens sveikatos priežiūros paslaugas. Be to, akcinė bendrovė „Eglės“ sanatorija teikia stacionarinės ir ambulatorinės medicininės reabilitacijos paslaugas,  o UAB „Namita“ – ambulatorinės medicininės reabilitacijos paslaugas. Akcinė bendrovė „Eglės“ sanatorija veikia Birštone ir Druskininkuose, o UAB „Namita“ – tik Birštone.

UAB „Birštono šaltinis“ yra akcinės bendrovės „Eglės“ sanatorija dukterinė bendrovė, teikianti apgyvendinimo, maitinimo, SPA ir konferencijų organizavimo paslaugas Birštone.