Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


Koncentracija Vet Ventures Europe, UAB įsigyjant 85 proc. uždarosios akcinės bendrovės Jakovo veterinarijos centras akcijų bei įgyjant vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, el. paštu taryba@kt.gov.lt

  • Gauta: 2023 01 05
  • Paskelbta: 2023 01 16

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija bus vykdoma Vet Ventures Europe, UAB įsigyjant 85 proc. uždarosios akcinės bendrovės Jakovo veterinarijos centras akcijų bei įgyjant vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Kontrolę įgyjantis ūkio subjektas Vet Ventures Europe, UAB Lietuvoje valdo veterinarijos sektoriuje veikiančių bendrovių, valdančių „VETA“ bei „Dr. Vet“ prekės ženklais pažymėtas veterinarijos klinikas, akcijas. Su kontrolę įgyjančiu ūkio subjektu susiję ūkio subjektai vykdo veterinarijos klinikų veiklą, kurią taip pat sudaro mažmeninė prekyba veterinariniais preparatais, papildais, pašarais ir kitomis prekėmis naminiams gyvūnams. Kiti su bendrą kontrolę įgyjančiu ūkio subjektu susiję ūkio subjektai Lietuvoje ūkinę veiklą vykdo tokiose pagrindinėse srityse: investicinių fondų valdymas; kontroliuojančiųjų bendrovių veikla; miško ir žemės ūkio paskirties žemės konsolidavimas; viešbučių veikla ir su tuo susijusių (restoranai, barai) paslaugų veikla; studentų namų veikla, taip pat užsiima investicine veikla, nekilnojamojo turto veikla, t. y. teikiamos biuro patalpų nuomos paslaugos, virtualaus biuro paslaugos, taip pat posėdžių ir tinklalaidžių salių nuoma. Be to, susiję ūkio subjektai teikia kavos aparatų bei kavos prekybos automatų pardavimo, instaliavimo, priežiūros ir remonto paslaugas bei kartu yra parduodamos kavos pupelės. Susiję ūkio subjektai taip pat parduoda šviežią, šaldytą, smulkintą mėsą, skerdienos subproduktus, mėsos gaminius, užsiima bilietų platinimu, transporto bilietų sistemų įrengimu, teikia treniruoklių salių, baseino ir pirčių zonų naudojimosi paslaugas, taip pat individualių ir grupinių treniruočių paslaugas, valdo biokuro katilinę. Be to, užsiimama švietimo infrastruktūros (mokyklų statinių) statyba, modernizavimu, renovacija, vykdoma elektroninė prekyba įvairiais statybos, sodo įrankiais, tokiais kaip – suktuvai ir gręžtuvai, pjūklai, medienos apdirbimo staklės, šlifuokliai, matavimo prietaisai, darbo saugos priemonės (rūbai) ir kt., prekyba aukštos kokybės natūraliais ir ekologiškais maisto produktais, drabužiais ir avalyne, kosmetika ir švaros prekėmis, keitimosi duomenimis sprendimai, teikiamos reabilitacijos ir slaugos paslaugos pagyvenusiems žmonėms bei gaminami ir parduodami konditeriniai gaminiai (belgiški šokoladiniai triufeliai ir kiti šokoladiniai saldainiai). Susiję ūkio subjektai taip pat užsiima informacinių technologijų programų, skirtų tiek viešajam, tiek privačiam sektoriui, sveikatos apsaugos ir sveikatos draudimo srityje, kūrimu, knygų leidyba (suaugusiųjų, vaikų ir paauglių literatūra), didmenine knygų prekyba, logistikos veikla, valdo elektroninę knygų parduotuvę – knyguklubas.lt, valdo Pegasas knygynų tinklą, teikia informacinių technologijų paslaugas grupės įmonėms.

Ūkio subjektas uždaroji akcinė bendrovė Jakovo veterinarijos centras, kurio vienvaldė kontrolė yra įgyjama, vykdo veterinarijos klinikų veiklą, kurią taip pat sudaro mažmeninė prekyba veterinariniais preparatais, papildais, pašarais ir kitomis prekėmis naminiams gyvūnams.