Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


Koncentracija UAB All Media Lithuania įsigyjant 100 proc. uždarosios akcinės bendrovės „M-1”, UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS RADIJO STOTIS „ULTRA VIRES“, uždarosios akcinės bendrovės „RADIJO STOTIS LALUNA“ ir UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS „REKLAMOS EKSPERTAI“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarųjų bendrovių kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, el. paštu taryba@kt.gov.lt

  • Gauta: 2023 02 22
  • Paskelbta: 2023 03 02

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija bus vykdoma UAB All Media Lithuania įsigyjant 100 proc. uždarosios akcinės bendrovės „M-1”, UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS RADIJO STOTIS „ULTRA VIRES“, uždarosios akcinės bendrovės „RADIJO STOTIS LALUNA“ ir UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS „REKLAMOS EKSPERTAI“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarųjų bendrovių kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Kontrolę įgyjantis ūkio subjektas UAB All Media Lithuania vykdo televizijos programų TV3, TV6, TV8 ir TV3 Plius transliavimo, taip pat interneto svetainės tv3.lt bei interneto platformos tv3play valdymo veiklą, parduoda reklamą paties valdomuose televizijos kanaluose bei susijusių ūkio subjektų UAB All Media Radijas radijo stotyje ir UAB All Media Digital interneto svetainėse. Su UAB All Media Lithuania susijęs ūkio subjektas UAB All Media Radijas vykdo radijo programų transliavimo (radijo dažniais transliuojama „Power Hit Radio“ ir internetu transliuojama „Power Gold“), UAB All Media Digital - interneto portalų tv3.lt, lamaistas.lt, tevudarzelis.lt, sportas.lt, futbolas.lt, autobilis.lt valdymo veiklą bei parduoda reklamą juose, AS TV Play Baltics - mokamų televizijos kanalų transliavimo (TV3 Sport 1, TV3 Sport 2, TV3 Sport 3, TV3 Sport Open, TV3 Films) užsakomųjų audiovizualinių paslaugų internetu bei per satelitą GO3 veiklą. Taip pat su UAB All Media Lithuania susiję ūkio subjektai Lietuvoje vykdo telekomunikacijų paslaugų ir įrangos, susijusios su telekomunikacijomis, pardavimo, veiklą, elektroninės komunikacijos (interneto ir televizijos, įskaitant Home3) paslaugų teikimą ir susijusios įrangos pardavimą, telekomunikacijos bokštų valdymo ir plėtros, telekomunikacijos bokštų ir aikštelių nuomos veiklą.

Įsigyjami ūkio subjektai vykdo radijo programų transliavimo ir reklamos pardavimo veiklą radijo stotyse „M-1“, „M-1 plius“, „Lietus“, „Laluna“ ir „Raduga“.