Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


Koncentracija UAB Gren Lietuva įsigyjant 100 proc. UAB „Šiluma miestams“ akcijų ir netiesiogiai per UAB „Šiluma miestams“ įgyjant UAB „Kirtimų katilinė“, UAB „Pramonės energija“, UAB „Karlų katilinė“, uždarosios akcinės bendrovės „AKMENĖS ENERGIJA“, UAB „Šilo katilinė“, UAB „Trakų energija“ ir UAB „Miesto energija“ kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, el. paštu taryba@kt.gov.lt

  • Gauta: 2022 08 05
  • Paskelbta: 2022 08 08

Koncentracijos aprašymas:

Koncentracija UAB Gren Lietuva įsigyjant 100 proc. UAB „Šiluma miestams“ akcijų ir netiesiogiai per UAB „Šiluma miestams“ įgyjant UAB „Kirtimų katilinė“, UAB „Pramonės energija“, UAB „Karlų katilinė“, uždarosios akcinės bendrovės „AKMENĖS ENERGIJA“, UAB „Šilo katilinė“, UAB „Trakų energija“ ir UAB „Miesto energija“ kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas:

Kontrolę įgyjantis ūkio subjektas UAB Gren Lietuva yra grupės įmonių valdymo įmonė bei vykdo dujų skirstymo ir tiekimo veiklą Joniškyje. Su UAB Gren Lietuva susijusios įmonės vykdo atliekų tvarkymą ir gamina iš jų šilumą bei elektros energiją Klaipėdoje (UAB Gren Klaipėda) ir Kaune (UAB Kauno kogeneracinė jėgainė), taip pat vykdo šilumos gamybos ir šilumos bei karšto vandens tiekimo veiklą Joniškyje (UAB Gren Joniškis) ir Švenčionyse (UAB Gren Švenčionys).

UAB Gren Lietuva netiesiogiai priklauso įvairiems investiciniams fondams, kuriuos konsultuoja ir/ar valdo Partners Group Holding AG ar su ja susijusios bendrovės. Partners Group Holding AG valdomos bendrovės Lietuvoje taip pat turėjo pajamų iš įvairių prekių gamybos ir pardavimo, informacinių technologijų paslaugų teikimo ir farmacijos veiklos vykdymo.

Įsigyjamas ūkio subjektas UAB „Šiluma miestams“ yra grupės įmonių valdymo bendrovė, kontroliuojanti UAB „Kirtimų katilinė“ (vykdo šilumos gamybą Vilniuje), UAB „Pramonės energija“ (vykdo šilumos ir elektros gamybą Klaipėdoje), UAB „Karlų katilinė“ (vykdo šilumos gamybą Visagine), uždaroji akcinė bendrovė „AKMENĖS ENERGIJA“ (vykdo šilumos ir karšto vandens gamybą ir tiekimą Naujosios Akmenės, Akmenės ir Ventos miestuose bei Papilės ir Kruopių gyvenvietėse), UAB „Šilo katilinė“ (veiklos nevykdo), UAB „Trakų energija“ (vykdo šilumos ir karšto vandens gamybą ir tiekimą Trakuose ir Lentvaryje) ir UAB „Miesto energija“ (vykdo šilumos ir karšto vandens tiekimą Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje bei parduoda šilumą Klaipėdoje).