Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Koncentracija UAB „Saugos investicijų biuras“ netiesiogiai per EUROCASH1, UAB įgyjant 100 proc. „Akonkagva“, UAB ir „Eigeris“, UAB akcijų bei per uždarąją akcinę bendrovę „EKSKOMISARŲ BIURAS“ įgyjant 100 proc. „Loganas“, UAB akcijų ir įgyjant pastarųjų bendrovių vienvaldę kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, faks. (8 5) 212 6492

  • Gauta: 2020 12 31
  • Paskelbta: 2021 01 05

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija vykdoma UAB „Saugos investicijų biuras“ netiesiogiai per EUROCASH1, UAB įgyjant 100 proc. „Akonkagva“, UAB ir „Eigeris“, UAB akcijų bei per uždarąją akcinę bendrovę „EKSKOMISARŲ BIURAS“ įgyjant 100 proc. „Loganas“, UAB akcijų ir įgyjant pastarųjų bendrovių vienvaldę kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

 

Kontrolę įgyjantis ūkio subjektas UAB „Saugos investicijų biuras“ (toliau – SIB) užsiima konsultacine verslo ir kito valdymo veikla Lietuvoje ir Latvijoje. Pagrindinė su SIB susijusių ūkio subjektų veikla Lietuvoje – privačios apsaugos veikla (fizinės ir elektroninės), inkasavimo paslaugos, tam tikra finansinių paslaugų veikla, teisinė ir išieškojimo agentūrų bei kredito biurų veikla.

Ūkio subjektai, kurių kontrolė įgyjama – „Akonkagva“, UAB, „Eigeris“, UAB ir „Loganas“, UAB – vykdo privačios (fizinės) apsaugos veiklą ir paslaugas teikia išimtinai šias bendroves iki koncentracijos kontroliuojančiai bendrovei MAXIMA LT, UAB.