Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

Koncentracija UAB SBA Urban ir UAB TABA Invest steigiant bendrą įmonę ir įgyjant bendrąją pastarosios įmonės kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, el. paštu taryba@kt.gov.lt

  • Gauta: 2022 11 22
  • Paskelbta: 2022 11 23

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija vykdoma UAB SBA Urban ir UAB TABA Invest steigiant bendrą įmonę ir įgyjant pastarosios įmonės bendrąją kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Bendroji kontrolė bus įgyjama UAB SBA Urban įgyjant 50 proc. UAB TABA Invest naujai steigiamos bendrovės akcijų. Planuojama, kad steigiama bendrovė, turės bent dvi dukterines bendroves, kurios vykdys nekilnojamojo turto veiklą – viena vystys ir nuomos komercinės paskirties nekilnojamąjį turtą, bei kita vystys ir parduos gyvenamosios paskirties nekilnojamąjį turtą – butus daugiabučiuose.

UAB SBA Urban ir su ja susiję ūkio subjektai vykdo nekilnojamojo turto vystymo ir nuomos veiklą, trikotažinių ir tekstilės gaminių gamybos ir prekybos veiklą, baldų gamybos ir prekybos veiklą, didmeninės prekybos nefasuotais naftos produktais veiklą, teikia logistikos paslaugas, robotikos ir automatikos sprendimų veiklą, investicinę veiklą.

UAB TABA Invest ir su ja susiję ūkio subjektai vykdo nekilnojamojo turto valdymo veiklą, teikia viešbučio ir maitinimo paslaugas.