Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


Koncentracija UŽDARAJAI AKCINEI BENDROVEI „KREKENAVOS AGROFIRMA“ įsigyjant UAB „ARVI KALAKUTAI“ komanditinei ūkinei bendrijai priklausiusį turto kompleksą ir įgyjant vienvaldę šio ūkio subjekto kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, el. paštu taryba@kt.gov.lt

  • Gauta: 2023 01 05
  • Paskelbta: 2023 01 13

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija vykdoma UŽDARAJAI AKCINEI BENDROVEI „KREKENAVOS AGROFIRMA“ įsigyjant Imlitex Holdings, UAB priklausantį (iki 2022 m. likviduojamai UAB „ARVI KALAKUTAI“ komanditinei ūkinei bendrijai priklausiusį) turto, susijusio su vykdoma kalakutų skerdimo, mėsos iškaulinimo, produkcijos gamybos ir produkcijos fasavimo veikla (neįskaitant turto, susijusio su kalakutų auginimo bei pašarų perdirbimo verslu, taip pat kito turto, kuris yra nesusijęs su kalakutų skerdimu, mėsos iškaulinimu, produkcijos gamyba ir produkcijos fasavimu), kompleksą.

Koncentracijos apibūdinimas

Vienvaldė kontrolė bus įgyjama UŽDARAJAI AKCINEI BENDROVEI „KREKENAVOS AGROFIRMA“ įsigyjant turto, susijusio su vykdoma kalakutų skerdimo, mėsos iškaulinimo, kalakutienos produkcijos gamybos ir kalakutienos produkcijos fasavimo veikla (toliau – Veikla) (neįskaitant turto, susijusio su kalakutų auginimo bei pašarų perdirbimo verslu, taip pat kito turto, kuris yra nesusijęs su Veikla), kompleksą, kurį sudaro Veiklai vykdyti naudojamas Imlitex Holdings, UAB priklausantis (iki 2022 m. likviduojamai UAB „ARVI KALAKUTAI“ komanditinei ūkinei bendrijai priklausęs) nekilnojamasis turtas, Veiklai vykdyti reikalinga įranga, Veikloje naudojami prekės ženklai ir visas kitas turtas, reikalingas Veiklai vykdyti.

UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ „KREKENAVOS AGROFIRMA“ vykdo kiaulių, galvijų, kalakutų skerdenų bei gyvų kalakutų broilerių supirkimo veiklą, didmeninę prekybą mėsos produkcija, teikia krovinių transportavimo keliais paslaugas Lietuvos Respublikoje.

Kiti su kontrolę įgyjančiu ūkio subjektu susiję ūkio subjektai vykdo ūkinę veiklą Lietuvoje tokiose pagrindinėse ūkinės veiklos srityse: investicinė veikla; holdingo bendrovių veikla; nekilnojamojo turto veikla, t. y. teikiamos biuro patalpų nuomos paslaugos, virtualaus biuro paslaugos, taip pat posėdžių ir tinklalaidžių salių nuoma; kavos aparatų bei kavos prekybos automatų pardavimo, instaliavimo, priežiūros ir remonto paslaugos, prekyba kavos pupelėmis; bilietų platinimas; informacinių paslaugų apie viešąjį transportą teikimas; transporto bilietų sistemų įrengimas; treniruoklių salių, baseino ir pirčių zonų naudojimosi paslaugų teikimas; individualių ir grupinių treniruočių paslaugų teikimas; biokuro katilinės valdymas; švietimo infrastruktūros (mokyklų statinių) statyba, modernizavimas, renovacija; elektroninė prekyba įvairiais statybos, sodo įrankiais, tokiais kaip – suktuvai ir gręžtuvai, pjūklai, medienos apdirbimo staklės, šlifuokliai, matavimo prietaisai, darbo saugos priemonės (rūbai) ir kt.; prekyba aukštos kokybės natūraliais ir ekologiškais maisto produktais, drabužiais ir avalyne, kosmetika ir švaros prekėmis; teikia keitimosi duomenimis sprendimus, teikia reabilitacijos ir slaugos paslaugos pagyvenusiems žmonėms bei gamina ir parduoda konditerinius gaminius (belgiški šokoladiniai triufeliai ir kiti šokoladiniai saldainiai); informacinių technologijų programų, skirtų tiek viešajam, tiek privačiam sektoriui, sveikatos apsaugos ir sveikatos draudimo srityje, kūrimas; knygų leidyba (leidžiama suaugusiųjų, vaikų ir paauglių literatūra, populiariausi pasaulio rašytojų kūriniai ir lietuvių autorių kūryba; taip pat vystomi prekės ženklai pavadinimu „Kakė Makė“, kitose pasaulio šalyse žinomi kaip „Nelly Jelly“, prekyba pliušiniais žaislais; didmeninė prekyba knygomis, logistikos veikla, valdo elektroninę knygų parduotuvę – knyguklubas.lt., valdo Pegasas knygynų tinklą.

Ūkio subjektas, kurio kontrolė įgyjama, Imlitex Holdings, UAB priklausantis (iki 2022 m. likviduojamai UAB „ARVI KALAKUTAI“ komanditinei ūkinei bendrijai priklausęs) turtas, susijęs su kalakutų skerdimo, mėsos iškaulinimo, kalakutienos produkcijos gamybos ir kalakutienos produkcijos fasavimo veikla (neįskaitant turto, susijusio su kalakutų auginimo bei pašarų perdirbimo verslu, taip pat kito turto, kuris yra nesusijęs su kalakutų skerdimu, mėsos iškaulinimu, produkcijos gamyba ir produkcijos fasavimu), kompleksas, naudojamas didmeninei kalakutienos mėsos produkcijos prekybai vykdyti.