BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

Koncentracija Vikonda grupė, UAB įsigyja 100 proc. UAB „Agroverslas“ akcijas ir netiesiogiai per UAB „Agroverslas“ įgyja 99,7 proc. Panevėžio rajono Liberiškio žemės ūkio bendrovės balsų ir taip įgyja vienvaldę pastarųjų bendrovių kontrolę 

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, el. paštu taryba@kt.gov.lt

  • Gauta: 2024 05 31
  • Paskelbta: 2024 06 10

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija bus vykdoma Vikonda grupė, UAB įsigyjant 100 proc. UAB „Agroverslas“ akcijų ir netiesiogiai per UAB „Agroverslas“ įgyjant 99,7 proc. Panevėžio rajono Liberiškio žemės ūkio bendrovės balsų ir taip įgyja vienvaldę pastarųjų bendrovių kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Kontrolę įgyjantis ūkio subjektas Vikonda grupė, UAB užsiima valdymo veikla Lietuvos Respublikoje. Pagrindinės su Vikonda grupė, UAB susijusių ūkio subjektų veiklos Lietuvos Respublikoje – valgomųjų ledų bei sūrelių gamyba ir prekyba; vaisių, daržovių, konservų, mėsos, įvairių padažų bei užtepėlių gamyba ir didmenine prekyba; grūdinių, ankštinių ir aliejinių augalų bei daržovių auginimas, supirkimas, džiovinimas, valymas, laikymas ir sandėliavimas bei didmeninė prekyba jais; maitinimo paslaugos; mažmeninė prekyba kasdienio vartojimo prekėmis nespecializuotose parduotuvėse; fizinė objektų apsauga; gamtinių dujų tiekimas ir skirstymas Kėdainių rajone; įvairios paslaugos (apskaitos, IT ir kt.), teikiamos grupės bendrovėms; nekilnojamojo turto (įskaitant žemės ūkio paskirties) nuoma; laikraščio leidyba; vėjo jėgainių parko vystymo veikla; labdaros ir paramos teikimas; kūrybinė, meninė ir pramogų organizavimo veikla.

Ūkio subjektas, kurio kontrolė įgyjama – UAB „Agroverslas“ užsiima valdymo veikla. Su UAB „Agroverslas“ susijusi Panevėžio rajono Liberiškio žemės ūkio bendrovė gamina ir parduoda žalią karvių pieną, parduoda pieno gavyboje nenaudojamus galvijus, augina ir parduoda pasėlius.