Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

Visos naujienos

Filtruoti pagal:
Reklama_straipsnis.jpg
Į REKLAMOS VILIOJIMO TINKLUS PATENKA PATYS VERSLININKAI  
2017 07 14

Reklamuodami prekes ir paslaugas verslininkai vis dar nevengia klaidinančiai nurodyti akcijų metu taikomų nuolaidų ir nepagrįstų palyginamųjų kainų. Konkurencijos tarybos ekspertai įspėja, kad Reklamos įstatymą galima pažeisti net naudojant aukščiausiojo laipsnio būdvardžius.  

E. ŠATAS: KONKURENCIJOS TARYBA ATSAKĖ Į M. MIKUTAVIČIAUS „AŪŪŪŪ”   
2016 04 28

Konkurencijos taryba sureagavo į ketvirtadienį socialinius tinklus ir žiniasklaidą apskriejusį dainininko Marijaus Mikutavičiaus pasipiktinimą dėl kainų Lietuvoje.  

EU ANTITRUST TRENDS MONITOR 2014
2015 12 12

In a report based on exclusive interviews with heads of competition authorities and data provided by multiple enforcers across Europe, PaRR outlines antitrust enforcement trends in the region.

LUKOIL BALTIC SHOULDERS EUR 3.4 M FINE FOR FAILURE TO FILE LITHUANIAN FUEL STATION TRANSFER 
2015 12 12

The Lithuanian Competition Council (CC) fined Lukoil Baltic LTL 12m (EUR 3.4) for gaining control of several fuel stations without prior merger clearance, the CC announced.

A.ŠERĖNAITĖ: ARBA NUOLAIDOS, ARBA MAŽESNIS ASORTIMENTAS
2015 03 05

Didžiuosius prekybos tinklus ir jų santykius su tiekėjais stebinti Konkurencijos taryba (KT) metinėje apžvalgoje pabrėžia, kad pastaraisiais metais kiek didesniam tiekėjų skaičiui buvo lengviau derėtis su prekybos tinklais. Tačiau tokių – vis dar mažuma.  

VEIDAS: PRIORITETAS VIENAS - KAD MŪSŲ VEIKLA RINKOJE VARTOTOJAMS DUOTŲ KUO DAUGIAU NAUDOS
2015 02 25

Konkurencija. Daugiau kaip 9 mln. eurų finansinės naudos kasmet vidutiniškai valstybei duodančios Konkurencijos tarybos pirmininkas kiekvienai institucijai siūlo pamatuoti, kokią vertę ji sukuria visuomenei.

D.ŠUMSKIS: VALSTYBĖ - NEBAUDŽIAMA KONKURENCIJOS PAŽEIDĖJA
2015 01 15

Konkurencijos tarybos nutarimai dėl valstybės institucijų padarytų Konkurencijos įstatymo pažeidimų sudaro reikšmingą  dalį. 2012–2014 metais 11 iš 24, t. y. beveik pusė, visų Konkurencijos tarybos nustatytų Konkurencijos įstatymo pažeidimų atliko valdžios institucijos.  

RŪTA VAINIENĖ. VILNIUS VEŽA IR TAŠKAS
2014 11 25

Pagaliau supratau, kuo man patinka  Vilnius veža . Primenu, kad „Vilnius veža“ yra Vilniaus savivaldybės įsteigta taksi bendrovė. Valdiškas taksi verslas, žinoma, man niekuo nepatinka. Nes ne savivaldybė turi taksistu dirbti. Bet štai  Vilnius veža  man patinka, nes pretenduoja tapti ekonomikos terminu.

Ž. ŠILĖNAS. KONKURENCIJA – KUOMET PAGRŪMOTI PIRŠTU NEPAKANKA
2014 10 29

Konkurencijos taryba visai neseniai paskelbė savo nutarimą, kuriuo oficialiai patvirtino, jog Vilniaus miesto savivaldybė, įsteigdama taksi įmonę „Vilnius veža“, pažeidė Konkurencijos įstatymą. Rodos teisingumas triumfavo, bet – kas iš to?  

D. ŠUMSKIS. KAIP „VILNIUS VEŽA“ PAKEITĖ TAKSI RINKĄ?
2014 10 02

Konkurencijos tarybai priėmus sprendimą, kuriuo raginama likviduoti viešąją įstaigą „Vilnius veža“, pasigirdo nuomonių, kad į Konkurencijos įstatymą pasižiūrėta itin procedūriškai ir kad nugalėjo – šešėlis. Sostinės meras tikina, kad „Vilnius vežė, veža ir veš“, o savivaldybės taksi šalininkai regi, kaip „Vilnius veža“ padėjo į dienos šviesą ištraukti dalį taksi rinkos šešėlio ir kartu pagerino paslaugų kokybę. Taigi – savivaldybė nubausta už gerus darbus? Ar tikrai?  

Rodyti
įrašų puslapyje
12 15
1 2 Pirmyn