Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

Pranešk apie korupciją

Jei turite informacijos apie galimai nesąžiningus Konkurencijos tarybos darbuotojų veiksmus, piktnaudžiavimo atvejus, jei norite pranešti apie korupcijos apraiškas Konkurencijos taryboje ar pateikti pasiūlymus dėl korupcijos prevencijos priemonių tobulinimo, prašome siųsti juos el. pašto adresu taryba@kt.gov.lt.

Pareiškimą Konkurencijos tarybai galite pateikti paštu, el. paštu arba atnešę jį.

Visa gauta informacija apie galimai neteisėtus Konkurencijos tarybos darbuotojų veiksmus ar kitus pažeidimus priskiriama viešai neskelbtinai ir neteiktinai Konkurencijos tarybos informacijai.
Tai reiškia, kad darbuotojai, dirbantys su informacija, užtikrins suteiktos informacijos asmens duomenų konfidencialumą. Gauta informacija nebus viešinama, perduota pažeidimą planuojantiems daryti, darantiems, padariusiems ar tretiesiems asmenims.

Kiekvienas asmuo turi teisę informaciją pateikti anonimiškai, t. y. nenurodydamas savo vardo, pavardės ir (ar) kontaktinių duomenų.

Atkreipiame dėmesį, kad už šmeižtą ar melagingą kito asmens kaltinimą nusikaltimo padarymu yra numatyta baudžiamoji atsakomybė.

Visą parą galite kreiptis į Specialiųjų tyrimų tarnybą telefonu (8 5) 266 3333, elektroniniu paštu pranesk@stt.lt arba užpildžius pranešimo formą internetu (https://stt.lt/lt/praneskite-apie-korupcija/palikite-pranesima-cia/#turinys).

Atnaujinta: 2021 12 29