Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


Konkurencijos taryba teikia viešai konsultacijai nutarimo dėl Konkurencijos tarybos paaiškinimų dėl mažareikšmiškumo Reklamos įstatymo bylose projektą (toliau – Paaiškinimų dėl mažareikšmiškumo projektas) bei nutarimo dėl Konkurencijos tarybos veiklos, atliekant reklamos naudojimo priežiūrą, prioriteto projektą (toliau – Veiklos prioriteto projektas).

Paaiškinimų dėl mažareikšmiškumo tikslas – paaiškinti, kokie požymiai gali rodyti, jog pranešime (skunde) nurodyti faktai yra mažareikšmiai, o tai nustačius būtų pagrindas konstatuoti, jog vartotojų teisėms ar teisėtiems interesams reklama žalos nepadarė.

Veiklos prioriteto tikslas – sudaryti galimybes Konkurencijos tarybos turimus išteklius naudoti taip, jog būtų atliekamos nagrinėjimo procedūros dėl galimų Reklamos įstatymo pažeidimų, kurie turi didžiausią neigiamą įtaką vartotojų teisėms ir teisėtiems interesams, ir nagrinėjimo procedūros rezultatas būtų naudingiausias vartotojams.

Kviečiame visus suinteresuotus asmenis pateikti pastabas ir pasiūlymus dėl paskelbtų projektų el. paštu dainora.anulyte@kt.gov.lt.

Konsultacijos pradžia: 2013 m. rugpjūčio 6 d.

Konsultacijos pabaiga: 2003 m. rugpjūčio 20 d.

Su vieša konsultacija susiję dokumentai:

Veiklos prioriteto projektas;

Paaiškinimų dėl mažareikšmiškumo projektas;

Numonių ir pasiūlymų dėl viešos konsultacijos pateikto projekto gauta nebuvo.

Atnaujinta: 2015 12 14