BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

ES techninės paramos projektas Serbijoje

2019 m. vasario 5 d. Lietuvos, Prancūzijos ir Serbijos konsorciumas laimėjo atranką įgyvendinti ES techninės paramos projektą „EuropeAid/139349/IH/SER/RS” valstybės pagalbos srityje Serbijoje. Projektas oficialiai įgyvendintas 2021 m. gruodžio 12 d.

Projekte per 34 mėnesius sukurta nauja Serbijos valstybės pagalbos teisinė sistema, surengti ES valstybės pagalbos taisyklių taikymo mokymai daugiau kaip 1 100 viešojo sektoriaus darbuotojų ir 146 savivaldos padalinių, įvyko 14 praktinių seminarų, kuriuose ES ekspertai perdavė turimas žinias valstybės pagalbos srityje. Įgyvendinant projektą, kompetentingoms institucijoms ir Serbijos valstybės pagalbos priežiūros komisijai sukurtas valstybės pagalbos registras, parengti du valstybės pagalbos taisyklių vadovai.

Faktai ir skaičiai:

  • Dalyvės: „Alternative Consulting” (Serbija), „DMI” (Prancūzija) ir Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba;
  • Naudos gavėja – Serbijos valstybės pagalbos priežiūros komisija;
  • Projekto pradžia – 2019-02-13;
  • Projekto pabaiga – 2021-12-12;
  • Projekto biudžetas – 979 810 Eur.

Spaudos pranešimas apie įgyvendintą projektą.

Atnaujinta: 2022 11 14