BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

Paskatinimai ir apdovanojimai

Paskatinimai ir apdovanojimai

2023 m. IV ketvirtį buvo išmokėtos vienkartinės piniginės išmokos: šešiems valstybės tarnautojams už ypatingos svarbos užduoti atlikimą, trims valstybės tarnautojams už pasiektus rezultatus ir įgyvendintus uždavinius, penkiasdešimčiai valstybės tarnautojų išmokos švenčių proga.

2023 m. III ketvirtį buvo išmokėtos vienkartinės piniginės išmokos:  Septyniems valstybės tarnautojams, už ypatingos svarbos užduoties atlikimą.

2023 m. II ketvirtį buvo išmokėtos vienkartinės piniginės išmokos: keturiems valstybės tarnautojams, už ypatingos svarbos užduoties atlikimą.

2023 m. I ketvirtį buvo išmokėtos vienkartinės piniginės išmokos: dvylika valstybės tarnautojams, už asmeninį indėlį įgyvendinant įstaigai nustatytus tikslus arba pasiektus rezultatus ir įgyvendintus uždavinius; vienam valstybės tarnautojui, už ypatingos svarbos užduoties atlikimą;  vienam valstybės tarnautojui, gyvenimo metų jubiliejinės sukakties proga.

2022 m. IV ketvirtį buvo išmokėtos vienkartinės piniginės išmokos: vienam valstybės tarnautojui, už ypatingos svarbos užduoties atlikimą;  keturiasdešimt devyniems valstybės tarnautojams, švenčių proga.

2022 m. III ketvirtį buvo išmokėtos vienkartinės piniginės išmokos: vienam valstybės tarnautojui, už asmeninį indėlį įgyvendinant įstaigai nustatytus tikslus arba pasiektus rezultatus ir įgyvendintus uždavinius; aštuoniems valstybės tarnautojams, už ypatingos svarbos užduoties atlikimą.

2022 m. II ketvirtį buvo išmokėtos vienkartinės piniginės išmokos: dviem valstybės tarnautojams, už asmeninį indėlį įgyvendinant įstaigai nustatytus tikslus arba pasiektus rezultatus ir įgyvendintus uždavinius; trims valstybės tarnautojams, už ypatingos svarbos užduoties atlikimą.

2021 m. III ketvirtį buvo išmokėtos vienkartinės piniginės išmokos: septyniems valstybės tarnautojams, už ypatingos svarbos užduoties atlikimą.

2021 m. I ketvirtį buvo išmokėtos vienkartinės piniginės išmokos: trims valstybės tarnautojams, už asmeninį išskirtinį indėlį įgyvendinant įstaigai nustatytus tikslus, pasiektus rezultatus ir įgyvendintus uždavinius.

2020 m. I ketvirtį buvo išmokėtos vienkartinės piniginės išmokos dviem valstybės tarnautojams už asmeninį išskirtinį indėlį įgyvendinant įstaigai nustatytus tikslus, pasiektus rezultatus ir įgyvendintus uždavinius.

2020 m. II ketvirtį buvo išmokėtos vienkartinės piniginės išmokos vienam valstybės tarnautojui už ypatingos svarbos užduoties atlikimą; šešiems valstybės tarnautojams už asmeninį išskirtinį indėlį įgyvendinant įstaigai nustatytus tikslus, pasiektus rezultatus ir įgyvendintus uždavinius.

2020 m. III ketvirtį buvo išmokėtos vienkartinės piniginės išmokos dviem valstybės tarnautojams už ypatingos svarbos užduoties atlikimą; dviem valstybės tarnautojams už asmeninį išskirtinį indėlį įgyvendinant įstaigai nustatytus tikslus, pasiektus rezultatus ir įgyvendintus uždavinius.

2020 m. IV ketvirtį keturiasdešimt trims valstybės tarnautojams buvo išmokėtos vienkartinės piniginės išmokos, švenčių proga.

2019 m. I ketvirtį, Vyriausybės nustatyta tvarka, dviem valstybės tarnautojams buvo išmokėtos vienkartinės piniginės išmokos.

2019 m. II ketvirtį paskatinimų ir apdovanojimų nebuvo.

2019 m. III ketvirtį, Vyriausybės nustatyta tvarka, dvidešimt keturiems valstybės tarnautojams buvo išmokėtos vienkartinės piniginės išmokos.

2019 m. IV ketvirtį buvo išmokėtos vienkartinės piniginės išmokos: dviem valstybės tarnautojams už ypatingos svarbos užduoties atlikimą; keturiasdešimt šešiems valstybės tarnautojams švenčių proga; septyniems valstybės tarnautojams už asmeninį išskirtinį indėlį įgyvendinant įstaigai nustatytus tikslus, pasiektus rezultatus ir įgyvendintus uždavinius.

2018 m. I ketvirtį buvo išmokėta vienkartinė piniginė išmoka vienam valstybės tarnautojui gyvenimo metų jubiliejinės sukakties proga.

2018 m. II ketvirtį buvo išmokėtos vienkartinės piniginės išmokos keturiems valstybės tarnautojams už ypatingos svarbos užduoties atlikimą.

2018 m. III ketvirtį buvo išmokėta vienkartinė piniginė išmoka vienam valstybės tarnautojui už ypatingos svarbos užduoties atlikimą.

2018 m. IV ketvirtį buvo išmokėtos vienkartinės piniginės išmokos: dviem valstybės tarnautojams už ypatingos svarbos užduoties atlikimą; penkiasdešimt trims valstybės tarnautojams švenčių proga; trisdešimt valstybės tarnautojų labai gerai ar gerai įvertinus valstybės tarnautojų tarnybinę veiklą kalendoriniais metais.

2017 m. I ketvirtį buvo išmokėtos vienkartinės išmokos: vienam valstybės tarnautojui už ypatingos svarbos užduoties atlikimą – 350 eurų, vienam valstybės tarnautojui gerai įvertinus valstybės tarnautojo tarnybinę veiklą kalendoriniais metais – 1265,85 eurų, penkiems valstybės tarnautojams buvo išmokėti vienkartiniai priedai labai gerai įvertinus veiklą kalendoriniais metais – 4932,90 eurų.

2017 m. II ketvirtį vienam valstybės tarnautojui už ypatingos svarbos užduoties atlikimą buvo išmokėta vienkartinė išmoka 913,50 eurų.

2017 m. III ketvirtį trims valstybės tarnautojams už ypatingos svarbos užduoties atlikimą buvo išmokėtos vienkartinės piniginės išmokos – 3066,75 eurų ir dviem darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartis, atlikus vienkartines, ypač svarbias įstaigos veiklai užduotis, išmokėtos premijos – 1716,08 eurų.

2017 m. IV ketvirtį šešiolikai valstybės tarnautojų už ypatingos svarbos užduoties atlikimą buvo išmokėtos vienkartinės piniginės išmokos – 14681,25 eurų, keturiasdešimt keturiems valstybės tarnautojams vienkartinės piniginės išmokos švenčių progomis – 40024,35 eurų.

Atnaujinta: 2024 01 11