BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

Planavimo dokumentai

Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos 2024–2029 m. strategija yra pagrindinis Konkurencijos tarybos veiklos vystymo ir ilgalaikio planavimo dokumentas, apibrėžiantis institucijos veiklos viziją, vertybes, strateginius tikslus ir uždavinius, nustatantis jų įgyvendinimo kriterijus (atsisiųsti).

Trumpalaikiai strategijos įgyvendinimo planai ir sektoriniai veiklos prioritetai rengiami bei peržiūrimi Konkurencijos tarybos strateginių sesijų metu ir tvirtinami Konkurencijos tarybos pirmininko įsakymais.

Atsižvelgdama į Strateginio valdymo įstatymą ir Strateginio planavimo metodiką, patvirtintą Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. balandžio 28 d. nutarimu Nr. 292, Konkurencijos taryba taip pat rengia nustatytos formos trimečius strateginius veiklos planus:

Veiklos ataskaitos ir kiti su įstaigos veiklos planavimu susiję dokumentai:

 

Atnaujinta: 2024 03 29