BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

Karjera ir praktika

Nuolat kviečiame prisijungti prie Konkurencijos tarybos komandos teisininkus, ekonomistus, analitikus, atvirų šaltinių žvalgybos, informacinių technologijų ir kitų sričių darbuotojus.

Jei domitės karjeros Konkurencijos taryboje galimybėmis, prašome pateikti Jūsų gyvenimo aprašymą ir (ar) motyvacinį laišką, nurodant dominančią veiklos sritį (-is). Dokumentus siųskite el. p. karjera@kt.gov.lt, papildomos informacijos galite teirautis tel. +370 606 63779.

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą ir (ar) motyvacinį laišką informuokite, ar sutinkate, kad pasibaigus atrankos procesui, bet Konkurencijos tarybai nepasirinkus Jūsų kandidatūros, šiuose dokumentuose esantys Jūsų duomenys būtų saugomi 2 metus nuo atrankos pasibaigimo datos. Esant karjeros galimybėms, atitinkančioms Jūsų gyvenimo aprašymą, su Jumis būtų susisiekta.

Nenurodžius sutikimo, Jūsų atsiųstas gyvenimo aprašymas ir (ar) motyvacinis laiškas bus naudojami tik šios atrankos procesui bei saugomas iki atrankos pasibaigimo datos. Savo sutikimą galėsite bet kada atšaukti kreipdamiesi el. p. karjera@kt.gov.lt arba el. p. rusne@duomenuapsauga.eu.

Išsamesnė informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygas ir susijusias teises skelbiama čia

Motyvuoti ir įsitraukę darbuotojai – kiekvienos organizacijos stiprybė. Konkurencijos taryba nebe pirmus metus pasitelkia nepriklausomus ekspertus, kad šie nustatytų, kaip institucijos darbuotojai vertina organizacijos vidinį klimatą, kas padeda jiems įsitraukti į veiklą, skatina dirbti geriau ir pasiekti daugiau. Apklausos rezultatai patvirtina – #KTdirbtiGera.

 

Konkurencijos taryba siekia suburti ir išlaikyti kompetentingus ir motyvuotus darbuotojus, kuriuos vienytų institucijos vertybės: profesionalumas, bendradarbiavimas, vertės kūrimas. Dauguma Konkurencijos tarybos darbuotojų yra teisininkai ir ekonomistai, studijavę ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, stažavęsi kitų šalių institucijose ir įgyvendinę įvairių tarptautinių projektų, kuriuose dalijosi sukaupta patirtimi.

Esi baigiamųjų ekonomikos ar teisės studijų kursų studentas (-ė) ir norėtum atlikti praktiką Konkurencijos taryboje? Tavo CV laukiame el. p. karjera@kt.gov.lt.

Praktika Konkurencijos taryboje – ne kasdien pasitaikanti galimybė iš arčiau susipažinti su institucijos veikla ir prisidėti prie mūsų misijos kurti kuo didesnę naudą vartotojams. Tuo jau pasinaudojo Vilniaus universitete ekonomiką studijavę Danielius ir Julius bei teisės mokslus krimtę Simona ir Jonas. Kaip jiems sekėsi? 

Turi klausimų? Nedvejok ir kreipkis tel. 8 606 63779. 

Atnaujinta: 2024 02 27