BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

Konkurencijos taryba

Apdovanojimai ir įvertinimai

2021 m. gegužės mėn. Konkurencijos taryba, įsivertinusi, kaip institucijai sekasi užtikrinti lygias darbuotojų galimybes, gavo aukštą įvertinimą – 9,4 iš 10 galimų balų. Tai geriausias rezultatas tarp privačių ir viešojo sektoriaus organizacijų, kurių vertinimą viešai skelbia Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba.

2019 m. gruodžio mėn. Konkurencijos tarybos pastangos savo veikloje diegti lygių galimybių principus įvertintos trejais „Lygių galimybių sparnais“. Tai aukščiausias įvertinimas, kurį įmonėms ar organizacijoms gali skirti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba ir Žmogaus teisių stebėjimo institutas.

2018 m. vasario 15 d. Prezidentė Dalia Grybauskaitė už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už šalies vardo garsinimą pasaulyje Konkurencijos tarybos pirmininko pavaduotojai Jūratei Šovienei įteikė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medalį.

2017 m. liepos 5 d. Prezidentė Dalia Grybauskaitė už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už šalies vardo garsinimą pasaulyje įteikė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžių Konkurencijos tarybos pirmininkui Šarūnui Keserauskui. 

2016 m. gegužės 17 d. už aktyvų darbą, siekiant įgyvendinti valstybės politiką konkurencijos srityje, konstruktyvų ir dalykišką bendradarbiavimą su socialiniais partneriais Lietuvos verslo konfederacija Garbės ženklu apdovanojo Konkurencijos tarybos pirmininką Šarūną Keserauską.

2018 m. balandžio mėn. Konkurencijos tarybos pastangos stiprinti konkurencijos kultūrą Lietuvoje buvo įvertintos tarptautiniame konkurse „Antitrust Writing Awards“. Institucijos ekspertų parengtos gairės, kaip išvengti konkurenciją ribojančių susitarimų ir kartelių viešuosiuose pirkimuose, išrinktos tarp penkių geriausių 2017 m. rekomendacinio pobūdžio teisės aktų visame pasaulyje. Rekomendacinio pobūdžio teisės aktų kategorijoje kartu su Lietuva apdovanojimus pelnė Austrijos, Kanados, Peru ir Brazilijos konkurencijos institucijos.

2017 m. kovo mėn. konkurse „Antitrust Writing Awards“ Konkurencijos tarybos parengta atmintinė „Bendradarbiavimas su valstybėmis institucijomis. Kaip sumažinti konkurencijos teisės pažeidimo riziką?” išrinkta inovatyviausiu rekomendacinio pobūdžio teisės aktu visame pasaulyje.

2016 m. balandžio mėn. Konkurencijos tarybos pastangos skatinti viešojo sektoriaus pagarbą konkurencijai sulaukė Pasaulio banko įvertinimo – Konkurencijos taryba laimėjo pirmąją vietą  konkurencijos kultūros sklaidos konkurse. Šis apdovanojimas Lietuvai skirtas už visa apimančią ir kryptingą 2014–2015 m. vykdytą konkurencijos kultūros sklaidos kampaniją, skirtą atkreipti žiniasklaidos ir visuomenės dėmesį į viešojo sektoriaus vykdomus konkurencijos teisės pažeidimus, taip pat skatinti viešąjį sektorių gerbti konkurencijos principus.

 

Viešosios nuomonės tyrimai

Mažų ir vidutinių įmonių lūkesčiai dėl veiksmingos konkurencijos politikos – 2022 m. „Eurobarometro“ apklausa.

Piliečių požiūris į konkurencijos politiką – 2022 m. „Eurobarometro“ apklausa.

Verslo subjektų žinių apie Konkurencijos įstatyme numatytas teises ir pareigas tyrimas, 2021 m.

Piliečių požiūris į konkurencijos politiką – 2019 m. „Eurobarometro“ apklausa.

Piliečių požiūris į konkurencijos politiką – 2014 m. „Eurobarometro“ apklausa.

 

Atnaujinta: 2024 02 01